Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Benim araç..Meguiars sonrası...

MaşeALLAH çok güzel olmuş güle güle kullan

bende jantlara daha cok takıldım kusura bakmayın ama jantların fotoları ve nereden aldıgınızı öğrenebilirmiyiz? cupra R janta cok benziyor

bu arada cok fena parlıyor onuda ekleyim.....

gorkem daha once de sahibinden de bi ibizada gormustum. 6L cupranin replikasi :) ama gobek kismi falan farkli..

araç güzel kazasız belasız bin kardeşim.

bende jantlara daha cok takıldım kusura bakmayın ama jantların fotoları ve nereden aldıgınızı öğrenebilirmiyiz? cupra R janta cok benziyor

bu arada cok fena parlıyor onuda ekleyim.....

Teşekkür ederim..Aracı yeni aldım..Aslında jantları ben size soracaktım, markası falan nedir diye :D Ben de bilmiyorum..Benden önceki sahibi arkadaş almış jantları

Maşşallah çok güzel olmuş.. neler yapıldı araca tam olarak ve ne kadara maloldu mahsuru yoksa..

Maşşallah çok güzel olmuş.. neler yapıldı araca tam olarak ve ne kadara maloldu mahsuru yoksa..

Teşekkür ederim..Komple bakım yaptırdım ben...İç detaylı temizlik, Dış boya koruma-parlatma, motor temizliği, Jant temizliği...

450 TL / 8 Şeklinde ödedim..

İşçilikleri ve malzemeleri çok iyi de, maalesef hiç olmayacak şeyler geldi meguiars-gaziemirde başıma..

Boya koruma yapılırken izlediniz mi? En son ürün ne renkti acaba diye sorsam?

Geri
Üst Alt