Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Benim Araba Ne Eder?

eneserol

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bugün beni bir arkadaşım aradı arabanı satıyor musun dedi bende yoo nerden çıktı o dedim. Leon alacam piyasa da çok var ama çoğu kazalı boyalı senin araba temiz düşünürsen ben alırım dedi. Benim arabamı bilenler vardır çok fazla kullanmam haftasonları yaparsam en fazla 100-150 km yaparım. 2010 nisan trafiğe çıkışlı aracım şu an da 14500 km de ilk bakımını sene doldurduğu için 10 binde yaptırdım yağımı gittim kendim aldım kısacası herkes gibi bende arabama özenle baktım. 6 ayda bir boya korumamı meguair's de yaptırdım. Ekstra olarak fazla birşey yok pioneer double-din, DD 3515 bas ve JBL 1201 amfim var belki onları da sökebilirim bir de ön göğsü piano black boyattım. Bunlar haricinde aracım bildiğiniz Style paket.

Şimdi siz olsanız bu arabaya ne kadar istersiniz. :)

hayırlısı olsun Enes.iyi bi fiyat verirse düşünme bence

ıyı fıyat verırse sat bence... pıyasadakı fıyatlardan 3lıra fazla verırse mesela

Benim araci gecen hafta 41 bine ilana koydum telwfonlarim susmadi..40 bine gidiyordu nerdeyse..dusundugum farkli bisey vardi farkli kanaldan cozunce ilani geri cektim hemen..
Bendekide 2010 nisan..sunroof ve arka tampom falan var birde benim titizligim km:19.000
Burdan fiyat bic arabana

ben şimdiki halyle ilan koymuştum fiyatda 55.000 TL yazdım genelde takas için aradılar

Araçlarımızı elbette seviyoruz ve severekte biniyoruz fakat iyi para vermeleri durumunda gözünün yasına bakma ver gitsin yerine gelir gene bişiler neden der isen abi Serhat abi bana demiştiki '' Arabalarımız sokaklara emanet'' ve Tr de araçların basına park halinde bile neler geliyor ne zorluklarla aldığımız araçlarımız 1 snde ne hal alıyor yarı canımız gidiyor

hayırlısı olsun Enes.iyi bi fiyat verirse düşünme bence

ıyı fıyat verırse sat bence... pıyasadakı fıyatlardan 3lıra fazla verırse mesela

Benim araci gecen hafta 41 bine ilana koydum telwfonlarim susmadi..40 bine gidiyordu nerdeyse..dusundugum farkli bisey vardi farkli kanaldan cozunce ilani geri cektim hemen..
Bendekide 2010 nisan..sunroof ve arka tampom falan var birde benim titizligim km:19.000
Burdan fiyat bic arabana
Birde satinca ne alabilirsin onuda dusun bence...ben bulamadim:confused:

İhtiyacın yoksa ve aracını seviyorsan hiç satma Enes.

xx

ben şimdiki halyle ilan koymuştum fiyatda 55.000 TL yazdım genelde takas için aradılar

Araçlarımızı elbette seviyoruz ve severekte biniyoruz fakat iyi para vermeleri durumunda gözünün yasına bakma ver gitsin yerine gelir gene bişiler neden der isen abi Serhat abi bana demiştiki '' Arabalarımız sokaklara emanet'' ve Tr de araçların basına park halinde bile neler geliyor ne zorluklarla aldığımız araçlarımız 1 snde ne hal alıyor yarı canımız gidiyor

Walla arabamı çok seviyorum. satın alırken doğuş tarafından yaşadığım sıkıntılar ve daha sonrası olan sorunlardan dolayı arabamdan soğumuştum o zaman biri çık bana sat deseydi hiç gözünün yaşına bakmazdım ama şimdi biri sat deyince ondan ayrılmak zor olacak Erkan abinin de dediği gibi satarsam yerine ne alacam inanın bunu çok düşündüm ama bende birşey bulamadım herhalde bu sefer gider 1.4 FR alırdım :) aslında doğuştan nefret ediyorum hiçbir arabasına binmek gelmiyor ama dallamalar iyi arabalar getiriyor

dün akşam başka bir arkadaşım daha aradı o da bana sat dedi ne oluyoruz arabam kıymete bindi herkes bana sat diyor dedim bir kişi daha çıkarsa bana sat diyen satacam herhalde :)

Erkan abi senin arabaya 40 bin lira veren benimkine 38 bini verir herhalde 38 istesem mi ne dersiniz çok mu aç gözlülük olur :)

Ben ihtiyacin yoksa satilmasi taraftari degilim ama 38 bin altinasa verme bence de:eek:key:

Geri
Üst Alt