Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Benim İbiza' m ;)

Mami

Kayıtlı Üye
20160808_154849-1.jpg 20160808_154915-1.jpg Merhaba arkadaşlar arabayi alalı 2 ay oldu sadece cam filmi yaptırdım spoiler ve kapı kolları aynaları gövde rengi yaptirmayi düşünüyorum fikirlere açığım sizden de fikir almak istiyorum herkese Rabbim kazasız belasiz sürüsler versin.

Ekli dosyalar

• 20160808_154849-1.jpg
    20160808_154849-1.jpg
    315.9 KB · Görüntüleme: 35
Maşallah, evet govde rengine boyatın iyi olur... far ampullerini cree led, gündüz sürüş ampulünü turuncu, plaka ve iç aydınlatmayı beyaz led yapabilirsin... Kapı kollarını boyatirken kaliperleri de boyatabilirsin

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ekli dosyayı görüntüle 13480 Ekli dosyayı görüntüle 13481 Merhaba arkadaşlar arabayi alalı 2 ay oldu sadece cam filmi yaptırdım spoiler ve kapı kolları aynaları gövde rengi yaptirmayi düşünüyorum fikirlere açığım sizden de fikir almak istiyorum herkese Rabbim kazasız belasiz sürüsler versin.

Aracınız hayırlı olsun. Maşallah çok güzel bir renk seçmişsiniz. Kapı kollarını gövde rengine boyatmak isabetli bir karar olacaktır. Aynaları da aynı şekilde parlak siyah olarak kaplatmanızı öneririm. Keyfe keder Far geliştirmesi de yapabilirsiniz. Detayları seviyorsanız da jantlarınızı biraz daha büyütebilirsiniz. Bu arada pleksi plakalık ve APP plaka aracı çok değiştirdiği için bunu da yapmanızı öneriririm :)

Aracınız hayırlı olsun. Maşallah çok güzel bir renk seçmişsiniz. Kapı kollarını gövde rengine boyatmak isabetli bir karar olacaktır. Aynaları da aynı şekilde parlak siyah olarak kaplatmanızı öneririm. Keyfe keder Far geliştirmesi de yapabilirsiniz. Detayları seviyorsanız da jantlarınızı biraz daha büyütebilirsiniz. Bu arada pleksi plakalık ve APP plaka aracı çok değiştirdiği için bunu da yapmanızı öneriririm :)

Teşekkür ederim aslında aklımda tavan ayna ve jantlar siyah düşünüyorum kapı kolları gövde rengi hatta google amcada varmı diye bakındım yapanlar var hoş durmuş lakin servise sorduğum da deli fiyat çıkardılar renk konusunda sağlam bir usta bulmam lazım onun arayışı içindeyim :) Teşekkür ederim herkese

Geri
Üst Alt