Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Beni Hatırla?

yanlız şunu belirteyim firefox kullanıcılarına !!!
Siteye girdiğinde "otomatik parola anımsatıcısı" çıkıyor bunu bu sayfa için asla yaparsanız bu site sizi bir daha anımsamaz bilginiz olsun.

Ben bunu nasıl atlamışım belirtmemişim ya şimdi aklıma geldi başından deseydim problem çoktan çözülmüş olurdu... :D

Bunun içinde aynen Alp dediğin gibi şifre değişikliği yapılması gerek... yeni parolayı anımsatırsanız problem olmaz.

+Katılıyorum

İnternet Explorer için formlardaki kullanıcı adı ve parolalar kısmının işaretli olması gerekiyor

Burada bahsettiğim, internet explorer ya da firefox'un beni hatırlaması değil. SCW serverının hatırlaması. Otomatik tamamlamayı hiçbir zaman kullanmam. Güvenli bir yol değil bence.

Sorunun çözümünü nihayet buldum. Siteye girerken www.seattr.com olarak girince her defasında kullanıcı adı ve şifre soruyor. Fakat siteye www.seatclubworld.com olarak girdiğimde problem ortadan kalktı. Oh be kurtuldum vallahi sinir olmuştum.

---------- Post added at 22:23 ---------- Previous post was at 22:22 ----------

Şu anda bile bir linklerden ilkine tıklayınca kullanıcı adı ve şifre soruyor. İkinci de hiçbir problem yok.

Bende hep seattr.com olarak giriyorum. Söylediğini hemen deniyicem :D

---------- Post added at 17:42 ---------- Previous post was at 17:37 ----------

Gerçekten düzeldi tebrik ediyorum çözüm için :D Ayrıca üstte resimlerde gözükmüyodu bende eskiden. Şimdi onlarda gözüküyo.

problem seattr de arkadaslar. neden boyle oluyor?
ben hep seatclubworld u kullandigim icin bu sorunu yasamadim fakat simdi seattr adresini denedigimde bende de tekrardan kullanici adimi ve sifremi istiyor.

Geri
Üst Alt