Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

beni bastan yarat ( ibiza mk4 6l kasanin stock halden modlanmasi )

sen arabayıda değiştin sanırım :)

ewet malesef bir gaza geldim leon aliyim dedim ama sonra pisman oldum :) gerci leon da cok guzel araba ama ibizam cok daha fazla dikkat cekiyordu bu motor bnm ibizada olcakti hayatta satmazdim :) bir de baba yorgundu 8 yasindaydi ama cok iyi bakmistim dip diriydi arac bir de motoru cok iyi kondisyondaydi 120 000 km deydi fakat cok bakimliydi asla 15 binde bir bakim yapilmasi yaziyordu ama ben 10 binde bir gidiyordum heleki o ay cok bastiysam 5 bin km de yag bakimina soktugum oluyordu cunku kullananlar bilie ibiza mk4 6l 100 hp lik motorlar cok zorliyinca inanilmaz yag eksiltir; ben bunun kronik olduguna inanmamistim aracimda sorun war sanmistim gidip 50 bin km de ust motor kapagi actirip baktirmistim contalar fln fistan plsatik herseyi yenilettim bizzat denedim aynen sorun dewamdi o zaman pisman oldum icime oturmustu harcadigim para
2407200816.jpg

2507200816.jpg
polis megafonumda wardi :) resimde gorunuyo akunun onunde

Geri
Üst Alt