Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

beni bastan yarat ( ibiza mk4 6l kasanin stock halden modlanmasi )

simdi konuya tekrar bakinca keske satmasaydim dedim walla leon dan cok daha dikkat ceken bir arabaydi bu rangi olsun durusu olsun cok daha guzeldi icim gitti kendi arabama nazarim degicek :)

ön farlara hastayım zaten senin kanka

aynen kanka custom bir farin bu kadar guzel olacagini inan bende beklemiyordum :) biliyosun bu kasanin mercek fari uzun ile kisa far huzmesinin yeri bizimkinden farkli abi bi denedik sasi gibi oldu araba gittim 4 te 1 maliyetine kendi zewkime gore yaptirdim cok fenaa oldu :) hemde hic buhar fln yapmadi sana da yaptiricam bunun aynisindan su eski farlarini gelince aliyim

senin adına çok sevindim cengom hayırlı uğurlu olsun inşallah kazasız dertsiz güle güle binersin
sevgiler

aman tanrim canim zafer abim allah razi olsun :) neye niyet neye kismet oldu abi en sonunda cinnete geldim sifir aldim :)

en iyisi sana yakışır sen birtanesin .. arabada ne eksik ise söyle alıp gelelim yeni kızı görmeye, öyle kibarlık falan yapmaya luzum yok ne gerekse söyle beni üzme aslannnn...

en iyisi sana yakışır sen birtanesin .. arabada ne eksik ise söyle alıp gelelim yeni kızı görmeye, öyle kibarlık falan yapmaya luzum yok ne gerekse söyle beni üzme aslannnn...

abi seni uzmem :) bi vanilya cam agaci koku yeter be abim senin varligin yeter bana :)

cidden güzel olmuş ...

senin scirocco nun da rengi müthişmiş :=)) 160 lık mı bu? km ye yakıtı nasıl yaa? ilerde belki düşünüyorum ama dizelden hel ki 1.4 tdı dan inip ona bindiğimde para yetiştirebilir miyim bilmiyorum? :S

Geri
Üst Alt