Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

beni bastan yarat ( ibiza mk4 6l kasanin stock halden modlanmasi )

Punisherkp

Kayıtlı Üye
2003 model ibiza sport un cirkin ordek yavrusundan sert we kasli bir gorunume kavusmasinin fotograflari mod yapmayi dusunen arkadaslara fikir wermesi acisindan yardimci olucaktir

big5188107.jpg

bu ilk hali cam flimi dahi yok

0503200952.jpg

cam flimi (%35 ) we sisler ile kisa farlara 8000k xenon uygulandi

050320fzf.jpg

1703200954.jpg

farlar acilarak icerisine mercedes e200 un mercekleri we mercek kapaklari takildi daha sonra mat siyaha boyandi we orta seat logosu mat siyaha boyandi park lambalarina da turuncu park taktim cunku cok kucuk hic bi ise yaramayan bir lambaydi boylece sinyali baglatmadan amerikan park isi de cozuldu

170320crc.jpg

2304200962.jpg

daha sonra bu aracin olmaz ise olmazi cupra tampon takildi we tavana parlak siyah folyo cekildi + arka spolier de parlak siyah folyo ile kaplandi

2204200961.jpg

2802201004.jpg

daha sonra 17. inch tft racing fume jantlari taktim arac acik renk oldugu icin koyu renk tercih ettim 40 yanak 205 taban (5 * 100 jant bulmak zor zanaaat )

2802201012.jpg

burada on tarafta kare plaka sokuldu cunku muayneye gidicektim sonra tekrar sokup app yi geri taktim )

1103201013.jpg

daha sonra cupra tamponun orta kismi mat siyah folyo ile kaplandi we aynalar parlak siyah folyo ile kaplandi

0604201015.jpg

daha sonra cupra arka tampon we cupra oval egzoz ucu takildi

060420vtv.jpg

daha sonra leon cupra r lip seat ibiza cupra tamponuna uyduruldu (pek onermiyorum bunu dewamli yere surtmesi icin 100 tl ye degmez :) )
0604201016.jpg

siyah zemin sonar stoplar da takilinca arabanin butun isi bitti difizor we tavana uyum saglanmis oldu

060420ctc.jpg

060420exe.jpg

en son olarak tavan folyosundan biktigim icin onu soktum bu da folyosuz hali

img0003520.jpg

img0003820.jpg

spolier i sokturmedim o hala folyolu

img0003720.jpg

her turlu sorularinizi we yorumlariniz bekliyorum

34NNL40 Designed in Germany Build in Spain Perfected in turkey :) sloganimiz da bu

emeğine sağlık cenk bir'de mat beyaz kaplansaymış çok daha güzel olucak...tabii bana göre.

emeğine sağlık cenk bir'de mat beyaz kaplansaymış çok daha güzel olucak...tabii bana göre.

tesekkurler cezmi abi artik yeni sahibine kalmis o ben buraya kadar getirdim :) gecen ay sattim araci izmite gitti walla cok uzuldum ama yeni bir seat almak icin elden cikarmak zorunda kaldim yakinda insallah leon la donus yapicam

cezmi abimin dediği gibi bir tek mat beyaz hariç onun dışında herşey çok güzel emeğine sağlık..

gercekten cok emek harcamıssın
bu zevkını leonla bırlestırmenı merakla beklıyorum :)

cezmi abimin dediği gibi bir tek mat beyaz hariç onun dışında herşey çok güzel emeğine sağlık..

ewet mat beyaz da olur ama ben kaptaticak olsam mat fume dusunurdum :) tamamen zewk isi dusundum kaplamayi ama araba 2003 boyasiz bir arabaydi hic kazasi yoktu kaplamaci belden asagi boyanmasi lazim dedi kaplama icin kapi ezikleri cok vardi bende bu yuzden hic bir daha dusunmedim o isi

gercekten cok emek harcamıssın
bu zevkını leonla bırlestırmenı merakla beklıyorum :)

ewet paranin haricinde yapilan her islem farkli yerlerde farkli ustalarda yapildi emek cok su hale gelene kadar kac saat ayakta beklemisim kac yuz tane cay icimisimdir ben bile hatirlamiyorum :)
acikcasi korkutucu geliyo yeniden baslamak sifirdan ama iste lanet olsun seviyorum araba ile ugrasmayi

çok keyifli fotolarla.. :)

Geri
Üst Alt