Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bende lastiği yardım... lastik arıyorum

abi kağanın imza 320x240, seninki 320x213..çpk fark yok :D heralde 2 resim olunca sana biraz büyük geldi..

yok boyutun cm2 olarak çok büyüktür iki resim alt alta ekrana sığmıyordu..
mesela benimki cm olarak 3.5 cm x 5 gibi parmak hesabı ölçtüm
kağan nın ise şu an kalkmış 10cm x 10cm gibi idi
ali seninki ise 10-12 cm x 1 cm gibi ekranda yer kaplamıyor..

ben o mana da söyledim..
kağan kaldırma niye kaldırıyorsun cm olarak küçültebilr misin anlamında söylemiştim..
peki cm boyut olarak kağan ile benimki aynı mı :confused: kafam karıştı ayıp mı ettim şimdi ben özür dilerim

silverstone adı üstünde stone taş gibi lastik ama bana uygun değil ben aracın sınırlarını cok zorluyorum yol tutuşu iyi değil varol abinin arabada var kullandım sevemedim malesef ama teşekkür ederim deneyimlerinizi yazdıgınız için

dunlop bi arkadaş bakmış 150 ye ama V serisi ben H arıyorum V bize gereksiz zaten araba 190 ı zor görüyor:)

bu arada 50 yanak neden aldınız 50 yanak hiç düşünmedim farkı ne olur çap küçülecek zararı olmaz mı?

bizim arabada suanda Nokian var yol tutusu güzell Tanesini kaç Liraya aldı abim bilmiyorum ama yumuşak lastık ömrü kısa oluyor ama yol tutusu harika oluyor

silverstone adı üstünde stone taş gibi lastik ama bana uygun değil ben aracın sınırlarını cok zorluyorum yol tutuşu iyi değil varol abinin arabada var kullandım sevemedim malesef ama teşekkür ederim deneyimlerinizi yazdıgınız için

dunlop bi arkadaş bakmış 150 ye ama V serisi ben H arıyorum V bize gereksiz zaten araba 190 ı zor görüyor:)

bu arada 50 yanak neden aldınız 50 yanak hiç düşünmedim farkı ne olur çap küçülecek zararı olmaz mı?

valla acıkca fiyatı uygun geldi heleki üstündeki 60 yanaktan sonra yol tutuşum çok iyileşti konfor zaten yoktu o yüzden bi değişiklik hissetmedim şuan için memnunum görüntüsüde güzel oldu jantlar 16 gibi duruyo :) bu arada lassa impretus revo lastikler

yok boyutun cm2 olarak çok büyüktür iki resim alt alta ekrana sığmıyordu..
mesela benimki cm olarak 3.5 cm x 5 gibi parmak hesabı ölçtüm
kağan nın ise şu an kalkmış 10cm x 10cm gibi idi
ali seninki ise 10-12 cm x 1 cm gibi ekranda yer kaplamıyor..

ben o mana da söyledim..
kağan kaldırma niye kaldırıyorsun cm olarak küçültebilr misin anlamında söylemiştim..
peki cm boyut olarak kağan ile benimki aynı mı :confused: kafam karıştı ayıp mı ettim şimdi ben özür dilerim

yok abi sorun değil ayarlarım ben onu

Geri
Üst Alt