Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bende lastiği yardım... lastik arıyorum

GRKMSRGL

Kayıtlı Üye
Bayramda cordobanın lastiğini yardım ve 2 lastiği değiştirmektense hepsini değiştireyim diyorum 195/55/R15 orjinal ölçüsü bir önceki lastik değişiminde Kumho aldım 85V idi çok çabuk sertleşti H almak daha mantıklı galiba?

michelin baktım 300TL tanesi o yüzden kaliteli değilde ucuz lastik alıp sık değiştireyim diyorum mesela şu sıralar starmax maxis gibi markalara baktım 150 civarında fiyatları kumhodan uzak duruyorum hankook hiç kullanmadım nasıldır bilginiz varmı?

kısacası tanınmamış bu markalardan kullanıp ben şunu kullandım memnun kaldım diyecek olan varmı?

Bayramda cordobanın lastiğini yardım ve 2 lastiği değiştirmektense hepsini değiştireyim diyorum 195/55/R15 orjinal ölçüsü bir önceki lastik değişiminde Kumho aldım 85V idi çok çabuk sertleşti H almak daha mantıklı galiba?

michelin baktım 300TL tanesi o yüzden kaliteli değilde ucuz lastik alıp sık değiştireyim diyorum mesela şu sıralar starmax maxis gibi markalara baktım 150 civarında fiyatları kumhodan uzak duruyorum hankook hiç kullanmadım nasıldır bilginiz varmı?

kısacası tanınmamış bu markalardan kullanıp ben şunu kullandım memnun kaldım diyecek olan varmı?

Ben Nisan'da silverstone marka lastik almıştım. tanesi 120 TL'ydi. Bu ebatta bulduğum en ucuz lastik buydu. Malezya asıllı bir şirketmiş. 15-16bin km'dir kullanıyorum. Balon, kayma, ses vs bir şikayetim olmadı. Aldığım yer sert hamurlu bir lastik olduğunu, kolay balon yapmayacağını ve ömrünün uzun olduğunu söylemişti. araç kiralama şirketleri alıp 70-100bin km. kullanıyorlarmış. Satan atam söylemedi ama sert hamurun eksisi yol tutuşudur herhalde. ben uçan kaçan sert kullanan biri olmadığım için buna eyvallah dedim. Yaz yağmurlarında vs. bir sorun yaşamadım. Zaten ayrıca kışlık lastik kullanıyorum. isterseniz bir araştırın.

Görkem uygun fiyata alınabilecek dunlop lm 703 var, tanesi 140 TL'den geçen kardeşime aldık 4 tane çok da memnun, bir düşün istersen..

lassa bak tanesi 190 tl idi bende lassa aldım ama 50 yanak tanesi 135 e geldi.
bide copeertires var anadolu grup getiriyormuş oda 160 falan dı.

Ben Nisan'da silverstone marka lastik almıştım. tanesi 120 TL'ydi. Bu ebatta bulduğum en ucuz lastik buydu. Malezya asıllı bir şirketmiş. 15-16bin km'dir kullanıyorum. Balon, kayma, ses vs bir şikayetim olmadı. Aldığım yer sert hamurlu bir lastik olduğunu, kolay balon yapmayacağını ve ömrünün uzun olduğunu söylemişti. araç kiralama şirketleri alıp 70-100bin km. kullanıyorlarmış. Satan atam söylemedi ama sert hamurun eksisi yol tutuşudur herhalde. ben uçan kaçan sert kullanan biri olmadığım için buna eyvallah dedim. Yaz yağmurlarında vs. bir sorun yaşamadım. Zaten ayrıca kışlık lastik kullanıyorum. isterseniz bir araştırın.

görkem benim araçta silverstone var ve kullandın..
yol tutuş kötü..araba lastik tutmadığı için sarıyor..lastik sert olduğu içinde ses yapıyor kışın bu ses daha da artıyor..

lastik sağlam mı dersen..
ALLAH için o konuda sadece Maşeallah derim..
ama sağlamlık sadece lastiği korur..yol tutuş seni

görkem kesinle aracına H serisi al..lassa olursa süper..olmadı endonezya malı marka seç(kauçuk ülkesi)sen aracını genelde sıcak iklimde kullanıyorsun uzak doğu kullanmanda sakınca yok lastik ısındıkça kendine gelir nylonu fazlada olsa

Geri
Üst Alt