Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bende isterem:) leon dokunmatik teyp taktırmak isteyenler buraya

necvox antepte kaç para abiler? bilmekte fayda var. fotodaki pioneer buralarda 3küsür bin TL falandı yanlış hatırlamıyorsam, o paraya eve dehşet bir büyük ekranlı lcd alır sinema sistemi sehpası falan dayar evde keyf yaparım arabada giderken zaten film izleme şansım yok ben direksiyondayım :) çokda şart değil ama bluetooth kesinlikle gerekli.

necvox antepte kaç para abiler? bilmekte fayda var. fotodaki pioneer buralarda 3küsür bin TL falandı yanlış hatırlamıyorsam, o paraya eve dehşet bir büyük ekranlı lcd alır sinema sistemi sehpası falan dayar evde keyf yaparım arabada giderken zaten film izleme şansım yok ben direksiyondayım :) çokda şart değil ama bluetooth kesinlikle gerekli.

abi necvox hiç görmedim ama gittigimde bi bakım bulursam dönerim sana

Direksiyondayken filmi izlemek amac zaten Faruk Bey:)Dur kalk trafikte o kadar guzelki.. bence niyetine gir..goren bayildi kaldi ki ilk yapilacak seylerden biriymis bence..

Direksiyondayken filmi izlemek amac zaten Faruk Bey:)Dur kalk trafikte o kadar guzelki.. bence niyetine gir..goren bayildi kaldi ki ilk yapilacak seylerden biriymis bence..

abicim aman dur kaşınıyom zaten :D:D:D sen cihazda noktayı koydun bana biraz fazla gelir abicim, olursa necvox olur onun hevesini de yorumunla bitirdin zaten.

ben urfada baktım ama bu muydu değilmiydi hatılamasamada bunun birebir aynısı değildi..değişik bir model pioneer dokunmatikti dvd mp3 falan vardı..kaşıntım tutmasın diye de fazla incelemeden kaçtım dükkandan..fotograf makinesi bakıyorduk arkadaşa aslında o anda görmüştüm..

ibrahim nerde bakıyorsun sen..antepde..ben çarşıya bakmıştım..kalendere bakmıtım..senin bildiğin bir yer varsa orayı da geziyim..
ben jbl mid takımları 100 liraya almıştım mesela

bu kenwood ilk defa gördüm beni benden aldı harbiden mükemmel. alır da arabayı soyarlarsa köprüden atlarım ben dayanamam :rolleyes: araba sokakta kalıyor otoparkımız güvenliğimiz malesef yok.

bu kenwood ilk defa gördüm beni benden aldı harbiden mükemmel. alır da arabayı soyarlarsa köprüden atlarım ben dayanamam :rolleyes: araba sokakta kalıyor otoparkımız güvenliğimiz malesef yok.

Olsun..kaskoya ekletirsin..bugun benimkini kaskoya eklettim 50 lira zeyilname farki aldilar..artik icim rahat...

ibrahim nerde bakıyorsun sen..antepde..ben çarşıya bakmıştım..kalendere bakmıtım..senin bildiğin bir yer varsa orayı da geziyim..
ben jbl mid takımları 100 liraya almıştım mesela

abi benimde bildigim yer yok ama genelde söylemez pasajı büyük pasaj ve turistik çarşıda ve bunlara yakın yerlerdeki elektronikçilerde oluo bi kaç yıldır hiç bakmıorum bi ara gittigimde bi bakım abi ayrıca yarın nizipte bi elektronikci abim var ona teyp kodunu filan söylimde belki oda getirtebilir

Geri
Üst Alt