Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bende isterem:) leon dokunmatik teyp taktırmak isteyenler buraya

o oguzhan abi sen damak tadına baya düşkünmüşsün abi saydıgın yerler antebin en gözde yemek mekanları :d gel abi bekleriz zaten resimde yüzün solmuş abi biraz baklava ile yüzüne kan gelir abi :d

nasip ibrahim kardeş allah nasip ederse geliriz bakalım.elbistanda kaldım 1 sene ordan kaçardık hafta sonları.ordan biliyorum mekanları.birde şeyi özledim başka bir yerde bulamazsın.billuriye.o üst geçidin ara sokakta bir yerde yerdik.valla antebi tek geçerim ben.türkiyenin mutfağı anteptir.

nasip ibrahim kardeş allah nasip ederse geliriz bakalım.elbistanda kaldım 1 sene ordan kaçardık hafta sonları.ordan biliyorum mekanları.birde şeyi özledim başka bir yerde bulamazsın.billuriye.o üst geçidin ara sokakta bir yerde yerdik.valla antebi tek geçerim ben.türkiyenin mutfağı anteptir.

buyur gel abi ben sana yeni yerler keşfettiririm burda :)

ibrahim kardeş nasıl antep yahu.özledim valla.boğazına düşkün bi adam olarak ara sıra gelirim antebe.küşnemeci halil usta,imam çağdaş,çıtır lahmacun,ciğerci mustafa nasıllar.hepsine selamlar.hanımı razı edebilirsem havalarda güzelken bi gelecem valla.burnumda tütüyor kebaplar.

valla gece vakti karnımı açıktırdın hocam..hafta sonu gelsin de şehre inip yiyeyim..bulunduğun yerde teybi taktırabileceğine inanıyorsan burada antep de o teyplerden var..her zaman urfaya gidemiyorum ama urfa bir pioneer vardı 650 tl ye fıstıkdı.....

yakıt durumuna gelince..benim arananın yakıtını 0'a düşürdüm.:D.binmiyorum artık..:(

valla gece vakti karnımı açıktırdın hocam..hafta sonu gelsin de şehre inip yiyeyim..bulunduğun yerde teybi taktırabileceğine inanıyorsan burada antep de o teyplerden var..her zaman urfaya gidemiyorum ama urfa bir pioneer vardı 650 tl ye fıstıkdı.....

Yakıt durumuna gelince..benim arananın yakıtını 0'a düşürdüm.:d.binmiyorum artık..:(

bu 650 ye peynir:))) kaçak olan birşey mi?yoksa ikinci el falan mı bu aletleri wv ye gitsem orda servis takar mı acaba?

servis WV ise seni kapıda görünce biz bunlardan anlamıyoruz diye geri çevirir bir kaç kere başıma geldi. ama ustayı tanıyorsan halleder kesinlikle. Çerçevesini de al. ben bulsam 650TLye o cihazdan alırım garanti falan da dinlemem kaçak olsun nolacak ki takarım keyfime bakarım.

elegans skoda = superb, hayallerim 1 adım ötemde idi gittik gene dımdızlak leon aldık hayırlısı olsun.

sormayın faruk bey insanı çileden çıkarıyor.şeytan diyor git skodaya al kardeşim sana leon daha 1200 km de ver bana elegance yi.acaba mı?versem verirler mi faruk bey kafa kafaya üste vermeden.almadan.sizce?

ben sustum, şimdi yöneticiler kızacak bana ne adam caydırıyon diyecekler :D:D

üstadım çok istiyorsan tabiki görüş fikir de parayla değil bakalım ne çıkacak. benim leon tercih etme sebebim, bildiğim bir kasa ve makyajlıda bu özelliklerin olmadığını bile bile aldım çünkü o anda çok hızlı bir ticaret oldu önceki arabadan iğrenmiştim iyice. Şimdi istediğim araç ya SuperB yada yeni kasa focus sedan veya c-max ama fiyatlar epeyce fazla. alacak param yok ama hisseleri satsam param da olur. Hisseler benim umudum, 2006 cillop gibi aracı sattım lota yatırdım iğrenç 2001 leon signo aldım, onu sattım tsi aldım gene lota yatırdım parayı krediyi fazla çektim. Şimdi arabaya binecem diye bu kadar beklediğim lotları satsam arabaya binerim ama lotu satınca umudumu da satmış olurum o yüzden kaşınıp duruyom. İçimden gelen se olum otur oturduğun yerde, daha yeni aldın halt yeme beklemen gerektiğini çok iyi biliyorsun defalarca yaşadın...

işte bu seslerden sonra sadece kaşınıyom, yakında haberler gelir hisseler zıplamaya başlarsa kaşıntım da biter belki, belki de hırs yapar satar daha eski bişeye de geçerim araba sarf zaten öyle görmek lazım.

yakıt durumuna gelince..benim arananın yakıtını 0'a düşürdüm.:D.binmiyorum artık..:(

abi bu teypten daha yok ya antep piyasasında kaçagı daha gelmemiştir ama diger modellerinki var
429.jpg

Geri
Üst Alt