Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bende forumdan ayrılıyorum..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

LeonStyle

Kayıtlı Üye
Abilerim , 27-10-2012 tarihinden beri aranızdayım kayıt oldugum gunden berı şu güne kadar forumun tadı yerindeydi ve forumda olan şu son tatsızlıklar sıkıntılar beni forumdan soğuttu. Asla aklınıza gelmesinki kişisel bir sorunum var biriyle tartıştım böyle bir sıkıntim olmadı dediğim gibi forumdaki tatsızlıklardan dolayı forumdan soğudum.Aranızdan ayrılacağımı belirtmek isterim..

Hepiniz Allaha emanet olun hakkınızı helal edin ,hakkım varsa helal olsun ..

LeonStyle​

Abilerim , 27-10-2012 tarihinden beri aranızdayım kayıt oldugum gunden berı şu güne kadar forumun tadı yerindeydi ve forumda olan şu son tatsızlıklar sıkıntılar beni forumdan soğuttu. Asla aklınıza gelmesinki kişisel bir sorunum var biriyle tartıştım böyle bir sıkıntim olmadı dediğim gibi forumdaki tatsızlıklardan dolayı forumdan soğudum.Aranızdan ayrılacağımı belirtmek isterim..

Hepiniz Allaha emanet olun hakkınızı helal edin ,hakkım varsa helal olsun ..

LeonStyle​
senin bu forumu ve burdaki insanları ne kadar sevdigini en yakından bilen birisi olarak bu vedaya şaşırmadım dersem yalan olur inan oglum çok şaşırdım 1 haftadır olan olaylar malum tekrara gerek yok sadece gitmek isteyene dur kardeşim nereye diyip el uzatılsaydı gıtmek ısteyenlerde o eli itmek yerine tutsalardı şimdi bunları konuşmuyor olacaktık burda tanıyıpta selamlaştıgım masasına oturupta sohbet etme fırsatı buldugum herkese çok teşekkürler allaha emanet olun

senin bu forumu ve burdaki insanları ne kadar sevdigini en yakından bilen birisi olarak bu vedaya şaşırmadım dersem yalan olur inan oglum çok şaşırdım 1 haftadır olan olaylar malum tekrara gerek yok sadece gitmek isteyene dur kardeşim nereye diyip el uzatılsaydı gıtmek ısteyenlerde o eli itmek yerine tutsalardı şimdi bunları konuşmuyor olacaktık burda tanıyıpta selamlaştıgım masasına oturupta sohbet etme fırsatı buldugum herkese çok teşekkürler allaha emanet olun
İbrahim abi sana nasıl aksetti bilmiyorum ama sen yönetimin el uzatmadığını düşünüyorsan yanılıyorsun,el uzatıldı inat edildi kabul edilmedi, yapacak birşey yok,senin yaşı küçük gönlü büyük oğlun benim diyenden daha çok emek vermiştir belkide siteye..inşallah tekrar bir gün görüşmek dileği ile..
ç
Not:keşke sadece gideni değilde bizide dinleseydin..

İbrahim abi sana nasıl aksetti bilmiyorum ama sen yönetimin el uzatmadığını düşünüyorsan yanılıyorsun,el uzatıldı inat edildi kabul edilmedi, yapacak birşey yok,senin yaşı küçük gönlü büyük oğlun benim diyenden daha çok emek vermiştir belkide siteye..inşallah tekrar bir gün görüşmek dileği ile..
ç
Not:keşke sadece gideni değilde bizide dinleseydin..
gökhan kardeşim dikkat edersen yazımda karşı taraf haklı veya yönetim haksız demedim bir el uzatılmasını iki tarafta yapamadı dedim veya bir taraf uzattıda karşı taraf buna cevap vermemişte olabilir bunları bilmiyorum burda gördügüm ve insanların birbirine davranışlarındaki güzelligin neden bu konuda olmadıgını belirttim kaldıki ben iki tarafıda dinlemedim zaten bu konuda bir hükmümde yok 7 veya 8 aydır hasbelkader aranızdayım kimseyle en ufak bir tatsızlıgımda yoktur ama bizim hasanın bu forumda senelerce kalacagına inanan biri olarak onun bu veda yazısına çok şaşırdım onu görünce bende bir şeyler paylaştım son sözüm buluşmalardaki samimiyetin artık bu konuyu bir şekilde bitirmesidir

herkezın bu sekılde olayları proveke etmesı hosuma gtmemeye basladı forumu seven adam bu sekılde davranmaz tamam ayrılıyosan yonetıme yazı yazarsın banlanırsın olur bıter yenı uye olan adamlar bu konuları okuyup forumu yanlıs algılayabılıcegını dusunuyorum

herkezın bu sekılde olayları proveke etmesı hosuma gtmemeye basladı forumu seven adam bu sekılde davranmaz tamam ayrılıyosan yonetıme yazı yazarsın banlanırsın olur bıter yenı uye olan adamlar bu konuları okuyup forumu yanlıs algılayabılıcegını dusunuyorum

hasanin provekasyonla ne alakasi var babasi gereken aciklamayi yapmis ardindan zaten

hasanin provekasyonla ne alakasi var babasi gereken aciklamayi yapmis ardindan zaten

konu acması oluyor abı yazımı okuduysan orda anlattım anlyamadıgın konuyu anlamadım suan gıdıyorsan konu acmana gerek yok ve bu olayları sureklı gundemde tutmanın alemı yok demek ıstedım yenı uye olan herkezın bu konularla forumu bılmesını ıstmedım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt