Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ben giderim adım kalır, dostlar beni hatırlasın :)

Balıkesire geldiğinde mutlaka bekliyoruz 6 eylül pasajındayız :)

Yüksel pm attım tlf numaramı ama pm kutun doluymuş,mesaj gitmedi sanırım..

Hepinize çok teşekkür ederim değerli ailem, Balıkesir 2 kez gidip 1 hafta kadar kaldığım yer, sıkıntım yok o konuda :)

Orada çarşı iznine çıktığımda sizin yanınıza da geleceğim abi :) Mesaj kutumu boşattım bu arada, mesajınız gelirse numaraları alırım :) Hatta geldiğimde uğrarım :) Malum telefonu bırakacak güvenli bir yer lazım, sizden güvenilir kimse olmaz :)

Cupra dedik ama kısmet işi abi, hala aklımda o var ama zaman neler gösterir Allah bilir :)

Uğur'um akşam saat 9' da bineceğim Kent' e, gelirseniz görüşürüz ama zor durumda kalmayın lütfen, son buluşmaya o yüzden katıldım biraz da :)

Dostum Allah güle güle gidip gelmek nasip etsin hayırlı insanlarla karşılaşman dileğimle....

kardeşim hayırla git gel..eğitimden sonra nerelere gönderiyorlarmış araştırdın mı..

Geri
Üst Alt