Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ben geldim

• Konbuyu başlatan guner79
  • Başlangıç tarihi
en begendigin yer neresi abii:şoför
hiç denemedim de sogan harici seyleri yerim die inanıyorum:) bi ona gıcıgım var :D oralarda gitmek nasip olurda gidersem fikrim degişir bilmem vala aclıga talimm

Beğendiğim yer Japonyaya insanlar birbirilerine karşı çok saygılı yabancılar dahil ve temiz bir ülke uçakta 14 saat yolculuk yaparım diyorsan git derim vizede yok yol parası biraz çok 3.700 tl gidiş dönüş

Avrupa ülkeleride çok güzel mesela Bosna Hersek gitmedim ama gidicem orayı çok merak ediyorum.

Beğendiğim yer Japonyaya insanlar birbirilerine karşı çok saygılı yabancılar dahil ve temiz bir ülke uçakta 14 saat yolculuk yaparım diyorsan git derim vizede yok yol parası biraz çok 3.700 tl gidiş dönüş

Avrupa ülkeleride çok güzel mesela Bosna Hersek gitmedim ama gidicem orayı çok merak ediyorum.

bu rusya sevdasi var oncelik orasi abi bakalim ins gezmeyi severim benim arkadas geldi ordan orasi da guzel diyor insanlari sarhosken bile musluman bi bayan gelsin karsidan yol degistiriyor diyor rahatsiz olursa die

a bi samanyolu tv yi ac bosna yi gosteriyor ayna da ;)

Geçen Hanımı Hava Alanından almaya gittiğimde Çinden gelen Bi arkadaşla karşılaştık Sohbet Muhabbet ayak üstü..

Toprağı öpecek nerdeyse.. Abi yok böyle bi dünya kilo verdim diyor.. ayrıca Türk Olduğumuda saklamak zorunda kalıyordum hiçde hoş davranmıyorlar diyor.. Hiç Şaşırmadığımı Söyledim..

İlk indiğinde ne yaptın dedim..

Abi koşa koşa Tavuk Dönerciye gittim öğrenci işi bi döner patlattım lezzetini anlatamam diyor..

Gezmek görmek hakikaten çok güzel bişey aynı zamanda her fırsatta hor gördüğümüz memleketimizin her nimetininde kadrini bilmemizide sağlıyor aynı zamanda :eek:key:

Geçen Hanımı Hava Alanından almaya gittiğimde Çinden gelen Bi arkadaşla karşılaştık Sohbet Muhabbet ayak üstü..

Toprağı öpecek nerdeyse.. Abi yok böyle bi dünya kilo verdim diyor.. ayrıca Türk Olduğumuda saklamak zorunda kalıyordum hiçde hoş davranmıyorlar diyor.. Hiç Şaşırmadığımı Söyledim..

İlk indiğinde ne yaptın dedim..

Abi koşa koşa Tavuk Dönerciye gittim öğrenci işi bi döner patlattım lezzetini anlatamam diyor..

Gezmek görmek hakikaten çok güzel bişey aynı zamanda her fırsatta hor gördüğümüz memleketimizin her nimetininde kadrini bilmemizide sağlıyor aynı zamanda :eek:key:

Selçuk doğurudur ben avrupa ülkelerinde Bulgar pasaportu kullandığım için çaktırmıyorum Türklere herkez ikinci sınıf insan gibi davranıyorlar şerefsizler

Geri
Üst Alt