Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ben böyle adaletin ta....................!!!

schumi

Kayıtlı Üye
Bu akşam üzeri Uludağ'dan inerken şehre bağlanan kavşakta sislerden ceza yedim..Arabayı sağa çektirdi ben dedim uludağdan iniyorum doğal olarak sis filan var ondan yaktım şehre girerken söndürecektim dediysem nafile polis bir sürü hikaye anlattı..

Arabanın yanına geldi dedi camlarda film de var..Dedim içersi gözüküyo filan,yok orjinali böyle dedim zar zor ikna ettim ön camda film olsaydı kurtulamıcaktım..ozaman sislerden yazıcam dedi..Adamlar kafaya koymuş illa yazıcaklar..

Neyse,ekip otosunun yanında bekliyorum cezayı yazıyor biri arabanın içinde diğeride yanıma geldi..Tam o sırada dağdan inen bi merconun da sisleri açıktı söyledim,dedi onun sisleri dönüşe duyarlı seninki değil..Nerden biliyosun dedim benim sislerden dönüşe duyarlı isterseniz göstereyim dedim..Oralı bile olmadı ..

Daha sonra yine dağdan inen eski kasa megane vardı onunda sisleri açıktı onuda göstererek söyledim..Polis demez mi;Her sis farı açık olanı durdurmaya kalkarsak bu tarfiğin hali nolcak..Türk insanın pisikolojisinde vardır diyo ceza yiyince başkasını şikayet eder diyo..Laflara bakın yaa..Adam göz göre göre sisleri açık geçiyo ve bişey demiyolar..

Ben parasında değilim ama neden ayrımcılık yapılıyor..Başka birini ihbar ediyorum benim yediğim cezadan ve bişey yapılmıyor...

Bunları şikayet etsem bişey çıkar mı..?Bir de kime şikayet edebilirim..?Görevlerini yapıcaklarsa adam gibi yapsın ...

Fazlada sesimi çıkaramadım çünkü emniyet kemeri de takılı değildi..Hem o,hem sis,hem cam filmi,hem xenon far..Bide bunlardan yemiyelim diye sustum valla :)

rüşvet teklif etseydin keşke ben öyle yapıyorum artık yoksa ehliyet gidecek puanlardan

sıkma canını Sezgin abi dediğin gibi adalet yok zaten..
ben olabildiğince suyuna gidiyorum bu tarz durumlarda..zamanım ve param cebimde kalsın diye.. :)

Çorbaları gelmiş...

Valla yıgıt artık bu ıslerde usta olmusun bellı =)

sıkma canını Sezgin abi dediğin gibi adalet yok zaten..
ben olabildiğince suyuna gidiyorum bu tarz durumlarda..zamanım ve param cebimde kalsın diye.. :)

Bende suyuna gittim zaten Yiğit..Dedim en az ne yersek kar..Dediğim gibi sorun yaratsam bu sefer dicek xenon yasak,emniyet kemerin takılı değildi,camlarda film var v.s baya pahalıya çıkıcam bari dedim susayım..:)

Bu arada alkollü olup da üfleseniz bile onu iptal edip 100liraya anlaşılabiliyormuş...işte bunu yapan polis esas vatan hainidir..sis falan hikaye...alkollü kişiye nasıl göz yumulur!!

sağlık olsun abi..
ne kadarmış sis farı cezası. ??

bu arada yasada sis farı 50 ya da 90km/h üstünde şartlar gerekse de kullanımı yasak diye biliyorum öyle salak bişi de var..

---------- Post added at 23:05 ---------- Previous post was at 23:04 ----------

Bu arada alkollü olup da üfleseniz bile onu iptal edip 100liraya anlaşılabiliyormuş...işte bunu yapan polis esas vatan hainidir..sis falan hikaye...alkollü kişiye nasıl göz yumulur!!

Kaan abi bildiğim kadarıyla artık üfleyince sisteme işlendiği için o olay olmuyo diye biliyorum..bunu da alkolle arası iyi olan bi grup arkadaşım söyleyip durur ne zamandır..

geçmiş olsun sezgin abi yapıcak bişey yok işte
herkesin içinden geçen sözcükler belli
sıkma canını

---------- Post added at 23:06 ---------- Previous post was at 23:05 ----------

bende sisteme işleniyo diye biliyorum
üfledign an merkeze iletiliyo o kişi

Geri
Üst Alt