Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ben böyle adaletin ta....................!!!

kotalarını dolduruyorlar başka ne olsunki o da sana denk gelmiş kardeşim

arkadaşlar size karşı edilmemesi gereken kelimeleri sizde burada kullanmayın...ne olursa olsun onlarda bizim polisimiz memurumuz...

Cezmi abi,yazdığım yazılarda silinen kelimeler var..Değişiklik yapmışsın,eğer silme işlemi v.b işler yapılıyorsa altına not düşmeni rica ederim...En azından bilelim dimi..?

yazdığın şerefsizlerimi?sezgin

sezgin bunları yazılması uygun değil diye sildim daha neyi istiyorsun algılayamadım

---------- Post added at 11:29 ---------- Previous post was at 11:28 ----------

yazılan her hakaret yazılarını kimseye bildirmeden silerim

Neden sildin yada silindi demiyorum..Altına not düşülmesi gerekli bana göre...

Açılan konuda mesajı komple siliyosunuz,cümlelerden kelimeler siliyosunuz ama hiç bir bilgi yada not yok altında uyarı anlamında...

Bunu ben,yco ve daha bir çok kişi dile getirdi hep zamanında...Neyse abi,canın sağolsun..

boşver
sana denk gelmiş

bende bu şekilde bir kaç kez ceza yedim çok zoruma gidiyor...yani içinden seni seçiyorlar diğerlerini görmüyorlar ya....

Allaha bildiği gibi yapsın...

yarım saat önce polisle aramda geçen bi dialog..

-sis mi var. ??
-açık mı ki..
-evet..
- ...
-devam et..

:D :D :D

O nasıl oluyor anlamadım imza atmadan nasıl bırakıyorlar?

istemezsen imzalamazsın ;) ısrar ediyolar ama incirli caddesinde çukurdan kaçtım diye ceza yedim 128 lira imzalamadım bilmemne etti yazdı kağıda verdi yırttım suratına fırlattım devam ettim ceza falanda yok ;) İMZALAMADIĞIM şeyi ödemem :cool:

polisin suratına fırlatmak iyimiş ya..

Geri
Üst Alt