Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Belkı Sacma gelebılır

brave

Kayıtlı Üye
Benım uzun zamandır merak ettıgım bu beledıye otobuslerı fılan neden bu kadar hızlı gıdıyolar klımalar fılan acık yada hatlar bazen atıyorum tuzladan-besıktasa oluyo bu kadar mesafeyı nasıl gıdıp gelıyolar surda benzın fıyatları bu kadar tavab yaparken adamlar pazo gazlıyo acaba ıeet tankerlemı alıyor yoksa adamlar onlara gore otobuslerın hızlarınımı sabıtletıyolar fazla yakmasın dıe?

Ekmek elden su gölden diye bir laf vardır bilirmisin...

belediye otobüsleri daha doğrusu devletin toplu taşıma yollarından otobüs, hiç bi zaman devlete kar getirmez zaten..her yılı zararla kapatırlar..amaç halka hizmet işte kardeşim.. :)

belediye otobüsleri daha doğrusu devletin toplu taşıma yollarından otobüs, hiç bi zaman devlete kar getirmez zaten..her yılı zararla kapatırlar..amaç halka hizmet işte kardeşim.. :)

aynen dedıgın gıbı kardesım bır ara IEETın battıgını su an zar zor ayakta durdugunu duymustum dogrumudur bılmıyorum

şuan öyle midir bilmiyorum ama kar etmezler zaten bu yıllardır böyle..
sadece bizim ülkemizde değil dünyanın bi çok ülkesinde böyledir..

bizde özel halk otobüsü var oda gazlıyor allahtan altına verdiğimiz araba cok iyi gitmiyor ama aralarında yarışıyorlar özel olanlar hatta belediyenin otobüsleriylede yarıştıkları oluyor nasıl olsa adam şoför neden mazotu düşünsün ki:)

orası ole ıstanbulda 500 tler cok yarısıyor kıı onlar taaa tuzladan topkapıya gıdıyolar dedıgın gıbı soforler benzını dusunmezler

orası ole ıstanbulda 500 tler cok yarısıyor kıı onlar taaa tuzladan topkapıya gıdıyolar dedıgın gıbı soforler benzını dusunmezler

her gün git gel Tuzla-Topkapı yaparsan dur kalk trafikte 2-3dk.'da 1 durakta durup sen de kafayı yersin..

:D :D

Geri
Üst Alt