Belkı Sacma gelebılır | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Belkı Sacma gelebılır

brave

Kayıtlı Üye
Benım uzun zamandır merak ettıgım bu beledıye otobuslerı fılan neden bu kadar hızlı gıdıyolar klımalar fılan acık yada hatlar bazen atıyorum tuzladan-besıktasa oluyo bu kadar mesafeyı nasıl gıdıp gelıyolar surda benzın fıyatları bu kadar tavab yaparken adamlar pazo gazlıyo acaba ıeet tankerlemı alıyor yoksa adamlar onlara gore otobuslerın hızlarınımı sabıtletıyolar fazla yakmasın dıe?

DOUKAN

Kayıtlı Üye
Ekmek elden su gölden diye bir laf vardır bilirmisin...

YCO

Kayıtlı Üye
belediye otobüsleri daha doğrusu devletin toplu taşıma yollarından otobüs, hiç bi zaman devlete kar getirmez zaten..her yılı zararla kapatırlar..amaç halka hizmet işte kardeşim.. :)

brave

Kayıtlı Üye
belediye otobüsleri daha doğrusu devletin toplu taşıma yollarından otobüs, hiç bi zaman devlete kar getirmez zaten..her yılı zararla kapatırlar..amaç halka hizmet işte kardeşim.. :)
aynen dedıgın gıbı kardesım bır ara IEETın battıgını su an zar zor ayakta durdugunu duymustum dogrumudur bılmıyorum

YCO

Kayıtlı Üye
şuan öyle midir bilmiyorum ama kar etmezler zaten bu yıllardır böyle..
sadece bizim ülkemizde değil dünyanın bi çok ülkesinde böyledir..

GRKMSRGL

Kayıtlı Üye
bizde özel halk otobüsü var oda gazlıyor allahtan altına verdiğimiz araba cok iyi gitmiyor ama aralarında yarışıyorlar özel olanlar hatta belediyenin otobüsleriylede yarıştıkları oluyor nasıl olsa adam şoför neden mazotu düşünsün ki:)

brave

Kayıtlı Üye
orası ole ıstanbulda 500 tler cok yarısıyor kıı onlar taaa tuzladan topkapıya gıdıyolar dedıgın gıbı soforler benzını dusunmezler

YCO

Kayıtlı Üye
orası ole ıstanbulda 500 tler cok yarısıyor kıı onlar taaa tuzladan topkapıya gıdıyolar dedıgın gıbı soforler benzını dusunmezler
her gün git gel Tuzla-Topkapı yaparsan dur kalk trafikte 2-3dk.'da 1 durakta durup sen de kafayı yersin..

:D :D