Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Behlül Yerli Otomobile Binecek !

Bizi yönetenler, dizideki artislerin bindiği arabalara değilde, halkın bindiği araçlara önem verse daha iyi olur. Bilim adamlarının, İstanbul koşullarına uygun değildir dediği metrobüse bindirsinler Behlül'ü. Bütün dünyaya reklamımız olur. Bilimsel araştırma yapıp, buna azda olsa bi ödenek ayırıp, dinlemeyen hükümet olarak.
100 milyarlar verip bindiğin otomobiller yurdunun malı mı acaba, sorgularım? Düşüncenle hareketlerin bir olacak ki insanları inandır. Diziden, Behlül'ün bindiği arabaya bakıpta, araba alan adamları oy için kandırırsınız zaten ancak.
Sen önce, ülkendeki "otomobil" yapabilecek beyinlerin göçünü engelle, sonra Behlül'ü bindirirsin yerliye..
Memleketi Behlül'ün arabası kurtaracak ya.. "Yenge"sine yan gözle bakan Behlül'ün arabası..

---------- Post added at 19:38 ---------- Previous post was at 19:32 ----------

Nereye gidiyoruz anlamıyorum. Medya insanları esiri etmiş durumda.
Bi yanda erkek arkadaşının arkadaşıyla beraber olup, geri arkadaşına dönen sonra eski sevgilisi öldü diye kahrolup başka bir arkadaşıyla beraber olan ekran kirliliğini izler insanlar,
Bi yanda 2 kardeş aynı erkekle beraber olur, aileyi perişan ederler, yılan gibi bir gelinde sokulur başka bi yandan mahveder, sonra o gelinle, kardeşleri bir arada yürüten adam beraber olur.......
Bunu yapan adam yanındaki bayana laf geldimi delikanlı kesilir sonra..
Bunu izleyen adamda beğenir diziyi, ama sevgilisi böyle birşey yapsa çeker vurur..
Çok doluymuşum bu konuda kusura bakmayın :)

bravo Ayberk iyi yazmışın az bile. Sapıklığa dayalı konulu o kadar çok dizi var ki... TV kültürü ile yetişen kuşaklarımıza nasıl iyi örf ve adetler vereceğiz nasıl topluma kazandıracağız? işimiz gittikçe zorlanıyor. Çok sevdiğim yaprak dökümünden bile nefret eder oldum. Bide yaprak dökümü arasında reklam olarak behlüllü diziyi koymazlarmı oooffffffff... Bizde kayınvalide malesef alayını birden sektirmeden izliyor çocuklarının da kalır yanı yok ondan. Ben tvden çok pcye takılır oldum. Şimdi de 4 gözle Adanalıyı izliyorlar. Bu dizileri yapanlar oturup kendileri seyrediyor mu acaba biz burda neyi mesaj vermek istedik ne amaçladık diye?

Bizi yönetenler, dizideki artislerin bindiği arabalara değilde, halkın bindiği araçlara önem verse daha iyi olur. Bilim adamlarının, İstanbul koşullarına uygun değildir dediği metrobüse bindirsinler Behlül'ü. Bütün dünyaya reklamımız olur. Bilimsel araştırma yapıp, buna azda olsa bi ödenek ayırıp, dinlemeyen hükümet olarak.
100 milyarlar verip bindiğin otomobiller yurdunun malı mı acaba, sorgularım? Düşüncenle hareketlerin bir olacak ki insanları inandır. Diziden, Behlül'ün bindiği arabaya bakıpta, araba alan adamları oy için kandırırsınız zaten ancak.
Sen önce, ülkendeki "otomobil" yapabilecek beyinlerin göçünü engelle, sonra Behlül'ü bindirirsin yerliye..
Memleketi Behlül'ün arabası kurtaracak ya.. "Yenge"sine yan gözle bakan Behlül'ün arabası..

---------- Post added at 19:38 ---------- Previous post was at 19:32 ----------

Nereye gidiyoruz anlamıyorum. Medya insanları esiri etmiş durumda.
Bi yanda erkek arkadaşının arkadaşıyla beraber olup, geri arkadaşına dönen sonra eski sevgilisi öldü diye kahrolup başka bir arkadaşıyla beraber olan ekran kirliliğini izler insanlar,
Bi yanda 2 kardeş aynı erkekle beraber olur, aileyi perişan ederler, yılan gibi bir gelinde sokulur başka bi yandan mahveder, sonra o gelinle, kardeşleri bir arada yürüten adam beraber olur.......
Bunu yapan adam yanındaki bayana laf geldimi delikanlı kesilir sonra..
Bunu izleyen adamda beğenir diziyi, ama sevgilisi böyle birşey yapsa çeker vurur..
Çok doluymuşum bu konuda kusura bakmayın :)

Evet kesinlikle tv deki dizileri ne güzel özetlemişsiniz. Resmen görüntü ve bilgi kirliliği kol geziyor tv dizilerinde. Erken saatlerde çocuklarında izlediği dizilerde reytin almak adına her türlü pisliği yapıyorlar.(Yanlış anlaşılmasın zamanında düzgün dizilerde olmuştur). Ondan sonra derler biz avrupalı olduk. Mercedesi burada kullanmakla malesef avrupalı olunmuyor. Avrupalı olmak kendi ürettiğin aracın dışarıda kullanılmasını sağlamaktır. Bunu yapabiliyormusun TABİKİ HAYIR. Türkiye de her başarının bir cezası vardır sözüde bu sözlerimi destekler nitelikte...

bravo Ayberk iyi yazmışın az bile. Sapıklığa dayalı konulu o kadar çok dizi var ki... TV kültürü ile yetişen kuşaklarımıza nasıl iyi örf ve adetler vereceğiz nasıl topluma kazandıracağız? işimiz gittikçe zorlanıyor. Çok sevdiğim yaprak dökümünden bile nefret eder oldum. Bide yaprak dökümü arasında reklam olarak behlüllü diziyi koymazlarmı oooffffffff... Bizde kayınvalide malesef alayını birden sektirmeden izliyor çocuklarının da kalır yanı yok ondan. Ben tvden çok pcye takılır oldum. Şimdi de 4 gözle Adanalıyı izliyorlar. Bu dizileri yapanlar oturup kendileri seyrediyor mu acaba biz burda neyi mesaj vermek istedik ne amaçladık diye?

Medyanın nası insanları esir ettiğiyle ilgili, dünya güçlerinin medya sayesinde insanları nası zombiye çevirdiğini anlatan bi belgesel vardı. Ülkemizde de ünlü bir gazeteci bununla ilgili program yapmıştı. İnsan acaba gerçekmi bunlar diye düşünmüyo değil.. Karşılarında duramadıkları namuslu, ahlaklı Türk'leri nerelere çekmeye çalışıyolar acaba..

inciler dökülüyor senden ayberk, ellerine sağlık devam.

Faruk Abi çok sinirleniyorum bildiğin gibi değil :) Çok gaza geldim ben biraz susayım. Konu dışı diye kitlenmesin konu :D

1 hafta tatil sırasında seni kaçırıp yerine başkasını koymadılar değilmi :D

şaka bir yana bu aralar baya iyisin :)

Şu kabinede Zafer Ç. ı aklı başında biri sanırdım. yanılmışım.

Geri
Üst Alt