Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Before & After :)

Sametcan93

Kayıtlı Üye
İyi günler arkadaşlar. Beni bilirsiniz forumda olabildigince aktif olmaya çalışıyorum. Aracımı aldığımda herkes de oldugu gibi içi bomboştu bende ilk önce güvenlik konularını hallettim. Öncelikle aracımın before fotoğrafını atayım perşembe günü tamamlanacak dış görünüm için after fotograflarını da perşembe atıcam :)
Aracım bu :
46c12239692c6ad92198fccaf1d44e92.jpg

4ca2317ea32f3639b12875b3b35a15b2.jpg

Güvenlik için aldığım ürünler :
- 16'' jantım var ona Petlas kışlık lastik
- Trafik seti ( tüp dahil muayeneden gecme garantili :) )
- Takviye kablosu
- Çeki demiri
- 4lü bijon anahtarı
- Arka silecek değişti
- 10lu kar kelepçesi ( kar zinciri yerine aldım daha pratik diye düşündüm )
- Takım çantası ve bir sürü ufat tefek şeyler..( işimi görecek herşey var babam sağolsundan :) )

Kendim araç içi pratik kullanımlar için :

- Telefon tutucu
- Bluetooth kulaklık
- Fm transmitter ( uzun yolda kullanmak için )
- Çakmaklık şarj kiti
- Arac içi parlatma ve temizlik malzemeleri.

Ve asıl kısım araç modifiye ürünleriii :) ( bugün siparişlerini verdim perşembe günü takılacak hepsi )
- Sol arka iç stop lambası ( baştan aşağı kırıktı çıkma temiz orjinal buldum kendim taktım )
- Logosuz panjur ve FR vidalı takımı ( bunları da kendim alıp taktım )
- SCW sticker :) ( stickerı bu aksam forumdan Gökay arkadaştan alıp takıcam :) )
- Ön lip
- Difüzör
- Spoiler
- Kapı altı krom çıta
- Torpido kaplama
- Arka tarafa yapıştırmalı FR sticker
- Rüzgarlık ( vardı ama sürücü tarafındaki uçmuştu diğerleri de pek sağlam durmuyordu set aldım )
- Hareket sensörlü ışıklı sibop kapağı ( satıcının elinde yeşil varmış bi deneyeyim nasıl oluyor dedim )
- Müziğe uyarlı ekolayzır şerit sticker ( müziğin ritmine göre arka camda ışıklı şekilde ekolayzır yukselip alçalma görüntüsü veriyor )

İlerleyen aylarda yapacaklarım :

- Audio system usb-aux giriş aparatı
- Ön far iç dış temizleme
- Xenon yada beyaz far
- Bilstein yada daha farkli bir marka gazli suspansiyon
- Arac ses yalıtımı

Bu kadar arkadaşlar perşembe günü detaylı after fotoğraflarını da atıcam hepinize iyi günler dilerim.. :)

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:
Arka ekolayzırı da taktım bence hoş bir görüntü oldu yolda giderken de ışıklı sibop kapaklarının videosunu çekicem bakalım nasil duracak :)

plakalar fransız el yazımı app plaka :) haliyle yasaktır sıkıntı yaşarsınız...istanbul kalın gerceği yansıttığı için üstelik mühürlü ben sorunsuz kullanıyorum.sırf bu plakadan ceza yiyebilirsiniz muaneyeden de gecmez...gecsede muaneyeci doktor farketmemiştir :)
[doublepost=1454430596,1454430550][/doublepost]
De mi ya nerdeyse özel plaka :)Seat club Ankara yemmin ederim :)
bi de adanalısa plaka evliyadeilik :D

Yanlış anlamayın da bence ışıklı ekolayzer ve sibop ışığı biraz Şahinci ,Kuş serisi işi gibi .yapmasanız daha mı iyi olurdu sanki?
:) bence abartili bir yorum olmus ama sibop isigini oylesine aldim bi bakalim diye ama bu bence hoş bi goruntu katiyor zaten diledigimde calistigi icin sıkıntı olacagini sanmiyorum eski şahincilerden kim kaldı :D

:) bence abartili bir yorum olmus ama sibop isigini oylesine aldim bi bakalim diye ama bu bence hoş bi goruntu katiyor zaten diledigimde calistigi icin sıkıntı olacagini sanmiyorum eski şahincilerden kim kaldı :D

Abartmak icin degil fikrimi söyledim .Zevk meselesi ..siz begeniyorsanız sorun yok:)

Geri
Üst Alt