Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

bedavaya turtlewax temızlık urunleri

Konu, 'Araç Detaylı Temizlik ve Boya Koruma' kısmında atay78 tarafından paylaşıldı.

1. atay78

atay78 SCW Üyesi

2.583
    1.241
    113
    arkadaslar baslık bıraz abartı olmus olabılır ama gercekten bedava fıyatına urunler satıcıyla alakm yoktur pyasa fıyatının 4te bır fıyatındanda ucuza paylasmak ıstedım

TURTLE WAX JANT TEMİZLEYİCİ PARLATICI - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da - 117411094

TURTLEWAX CİLALI OTO ŞAMPUANI - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da - 117410429

satıcıın ılanından dıger urunlerde bakabılırsınız adamın yerı pendıkteymıs ve sadece elden satıyormus eger alıcak olan varsa bana da yardımcı olursa bende ıkı urunu almak ıstıyorum ozellıkle @Çöllü abı eger sen alıcaksan banada alabılırmısın

2. #ismail

#ismail SCW Üyesi

4.533
    1.698
    113
    Nedense ilana pek inanamadım. Pendikte o kadar çok araba yıkamacısı varki, kime gitse bu fiyata çok rahat alırlar. neyse fazla hassas davranmamak lazım herhalde. Alacaklara şimdiden hayırlı olsun.

3. atay78

atay78 SCW Üyesi

2.583
    1.241
    113
    abı adamı aradım adam sadece elden satıyorum dedı kargo usulu calısmıyorum ıs yerımı kapattacagım ıcın satıyorum dedı

4. #ismail

#ismail SCW Üyesi

4.533
    1.698
    113
    Tamam o zaman sana bir pendikli lazım...28 sene yaşadım pendikte ama evlenince gölcük oldu yeni evimiz. Babam rahatsız olmasaydı baktırırdım kardeş ama ne yazıkki...

5. atay78

atay78 SCW Üyesi

2.583
    1.241
    113
    ya kımse konuya bıle bekamamıs ya kımse temızlıkle ılgılenmıyor varsa almaya gıdıcek bırı banada jant parlatıcı ve sampuan alabılırmı :)

6. serenity

serenity
    V.İ.P ÜYELİK
    SCW Üyesi

1.273
    440
    83
    Ben yarin doncem istanbula... Bi bakayim.. Ilgilenir donerim sanam..

7. atay78

atay78 SCW Üyesi

2.583
    1.241
    113
    tesekkur edrım dostum ılanda arkadsın numarasıda var yerını tam olarak ondan ogrenebılırsın ben sana ozelden numaramıda atıyorum haberlesırız duruma gore tesekkurler tekrardan :)

Sayfayı Paylaş