Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

bedavaya turtlewax temızlık urunleri

atay78

Kayıtlı Üye
arkadaslar baslık bıraz abartı olmus olabılır ama gercekten bedava fıyatına urunler satıcıyla alakm yoktur pyasa fıyatının 4te bır fıyatındanda ucuza paylasmak ıstedım

TURTLE WAX JANT TEMİZLEYİCİ PARLATICI - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da - 117411094

TURTLEWAX CİLALI OTO ŞAMPUANI - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da - 117410429

satıcıın ılanından dıger urunlerde bakabılırsınız adamın yerı pendıkteymıs ve sadece elden satıyormus eger alıcak olan varsa bana da yardımcı olursa bende ıkı urunu almak ıstıyorum ozellıkle @Çöllü abı eger sen alıcaksan banada alabılırmısın

Nedense ilana pek inanamadım. Pendikte o kadar çok araba yıkamacısı varki, kime gitse bu fiyata çok rahat alırlar. neyse fazla hassas davranmamak lazım herhalde. Alacaklara şimdiden hayırlı olsun.

Nedense ilana pek inanamadım. Pendikte o kadar çok araba yıkamacısı varki, kime gitse bu fiyata çok rahat alırlar. neyse fazla hassas davranmamak lazım herhalde. Alacaklara şimdiden hayırlı olsun.

abı adamı aradım adam sadece elden satıyorum dedı kargo usulu calısmıyorum ıs yerımı kapattacagım ıcın satıyorum dedı

Tamam o zaman sana bir pendikli lazım...28 sene yaşadım pendikte ama evlenince gölcük oldu yeni evimiz. Babam rahatsız olmasaydı baktırırdım kardeş ama ne yazıkki...

ya kımse konuya bıle bekamamıs ya kımse temızlıkle ılgılenmıyor varsa almaya gıdıcek bırı banada jant parlatıcı ve sampuan alabılırmı :)

Ben yarin doncem istanbula... Bi bakayim.. Ilgilenir donerim sanam..

Ben yarin doncem istanbula... Bi bakayim.. Ilgilenir donerim sanam..

tesekkur edrım dostum ılanda arkadsın numarasıda var yerını tam olarak ondan ogrenebılırsın ben sana ozelden numaramıda atıyorum haberlesırız duruma gore tesekkurler tekrardan :)

Geri
Üst Alt