Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bedavaya Bora Pasific Otomatik Vites

güzel araba ama toplanmıştır yoksa neden komple boyalı olsun birde yeni öğrenmişmiş işin komik tarafı bu

Sr motor mu ? 2004 bora pasıfıc lerde BCB 16V motor var b kere,ya senesını yanlıs yazmıs yada ılan fake.Dogrusu Sr bıle olsa 95k da ıse 14 mılyar cok ucuz sasede flan kayma yoksa

Sr motor mu ? 2004 bora pasıfıc lerde BCB 16V motor var b kere,ya senesını yanlıs yazmıs yada ılan fake.Dogrusu Sr bıle olsa 95k da ıse 14 mılyar cok ucuz sasede flan kayma yoksa

bende senın gıbı dusunuyordum ama oyle degılmıs pacıfıc donanım paketı olarak gecıyor ıster sr motor ıle ıster bcb ıle alınabılıyormus gecen arkadasın ısyerıne tesısat kurmaya getırılen borada aynısıydı

bende senın gıbı dusunuyordum ama oyle degılmıs pacıfıc donanım paketı olarak gecıyor ıster sr motor ıle ıster bcb ıle alınabılıyormus gecen arkadasın ısyerıne tesısat kurmaya getırılen borada aynısıydı

Varsa ornegı sorun yok o zmn,o modeldekı pasıfıc bıra ve golf IV lerın motoru hep 16V oluyordu o yuzden oyle b kanıya vardım bende.Ne olursa olsun arabada sorun yoksa cok ucuz bence o km de.Komple boyalı olması da bızım ulkemızde sorun halıne gelıyo,belkıde cızıklerden boyadı adam arabayı

can otomatik vites vw ler mk IV lerde sadece 1,6 8v geldi. hepsi sr otomatiklerin diye biliyorum. 16v ler manuellerde geldi.

güzel araç önemli bir kazası yoksa alınabilir..komple boyalı olması kaza yapmış anlamına gelmez..her türlü nedenle boyatılabilir

Geri
Üst Alt