Bedavaya Bora Pasific Otomatik Vites | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Bedavaya Bora Pasific Otomatik Vites

KAPTAN

Forumdan Uzaklaştırıldı
güzel araba ama toplanmıştır yoksa neden komple boyalı olsun birde yeni öğrenmişmiş işin komik tarafı bu

kurtbil

Kayıtlı Üye
Sr motor mu ? 2004 bora pasıfıc lerde BCB 16V motor var b kere,ya senesını yanlıs yazmıs yada ılan fake.Dogrusu Sr bıle olsa 95k da ıse 14 mılyar cok ucuz sasede flan kayma yoksa

patrıot

Kayıtlı Üye
Sr motor mu ? 2004 bora pasıfıc lerde BCB 16V motor var b kere,ya senesını yanlıs yazmıs yada ılan fake.Dogrusu Sr bıle olsa 95k da ıse 14 mılyar cok ucuz sasede flan kayma yoksa
bende senın gıbı dusunuyordum ama oyle degılmıs pacıfıc donanım paketı olarak gecıyor ıster sr motor ıle ıster bcb ıle alınabılıyormus gecen arkadasın ısyerıne tesısat kurmaya getırılen borada aynısıydı

kurtbil

Kayıtlı Üye
bende senın gıbı dusunuyordum ama oyle degılmıs pacıfıc donanım paketı olarak gecıyor ıster sr motor ıle ıster bcb ıle alınabılıyormus gecen arkadasın ısyerıne tesısat kurmaya getırılen borada aynısıydı
Varsa ornegı sorun yok o zmn,o modeldekı pasıfıc bıra ve golf IV lerın motoru hep 16V oluyordu o yuzden oyle b kanıya vardım bende.Ne olursa olsun arabada sorun yoksa cok ucuz bence o km de.Komple boyalı olması da bızım ulkemızde sorun halıne gelıyo,belkıde cızıklerden boyadı adam arabayı

mayham85

Kayıtlı Üye
can otomatik vites vw ler mk IV lerde sadece 1,6 8v geldi. hepsi sr otomatiklerin diye biliyorum. 16v ler manuellerde geldi.

CanKan00

Kayıtlı Üye
güzel araç önemli bir kazası yoksa alınabilir..komple boyalı olması kaza yapmış anlamına gelmez..her türlü nedenle boyatılabilir