Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Bedava! Leon kırmızı marşbiyel kapağı!

Konu, 'Satıyorum' kısmında ZGR tarafından paylaşıldı.

1. ZGR

ZGR SCW Üyesi

14.936
    524
    113
    Orjinal marşbiyel sahiplerinin bir gün arabadan indiklerinde marşbiyel parçasının düştüğünü görünce moralleri elbet bozulmuştur :) hatta servise telefon edip bu kapağın tekinin 55TL oldugunu öğrenince yıkıldıklarına eminim :) bende bugün bizim eski depoyu temizlerken bu parçayı buldum. Bozulan moralleri belki bir nebze düzeltiriz :)

Benim leonlarım kırmızı olduğundan elimdeki parça kırmızı, dileyen farklı renge boyatır. Resimleri ekliyorum. İsteyene kargolayabilirim.

Ekli Dosyalar:

Lejyoner, kaanoksuz, RedLine ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  2. ZGR

ZGR SCW Üyesi

14.936
    524
    113
    A

Ekli Dosyalar:

3. digiersoy

digiersoy SCW Üyesi

2.672
    643
    113
    Ozgür sen yaşıyormusun :)

Bunu beğendi. ZGR bunu beğendi.
  4. Çöllü

Çöllü FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI SCW Üyesi

4.805
    3.977
    113
    Kalmadı Macpieli orijinal taktıran artık özgür Fiber çıktı mertlik bozuldu nerde o eskiden kırılmayan kapaklı orijinal plastik macpieller :eek:key:

5. Birkan6161

Birkan6161 SCW Üyesi

647
    182
    43
    CUP 33 sizin miydi? :D

6. ZGR

ZGR SCW Üyesi

14.936
    524
    113
    aynen başkanım buna da şükür :)

valla abi haklısın ama orjinalin yerini tutmuyor malesef :) ben şahsen orjinalciyim :D

evet benimdi :) hayrola :)

Bunu beğendi. Çöllü bunu beğendi.
  7. 24

24 SCW Üyesi

3.413
    179
    63
    Depoda başka bişey yokmuydu özgürüm...?:)

Çöllü ve digiersoy bunu beğendi.
  8. Birkan6161

Birkan6161 SCW Üyesi

647
    182
    43
    Geçen yıl istanbul - izmit otobanında aynadan gördüm sizi hızım 140dı.. Baktım uçarak geliyorsunuz ama sağ şeritte müsait değildi..

170e kadar çıktım baktım sağdan geçip gidicektiniz boşluğu bulduğum gibi sağa attım kendimi zaten 170i görünce annem gözleri kapatmıştı :D benim kırmızı ibizayla gidiyorduk o zaman.

O hızda olmamıza rağmen gayet güzel hızlanarak geçip gittiniz. Sonra aracın 1.6 TDI olduğunu öğrendiğimde şok olmuştum.. Sprint booster falan var diye okumuştum yanılmıyorsam :)

9. ZGR

ZGR SCW Üyesi

14.936
    524
    113
    malesef abicim :D

10. ZGR

ZGR SCW Üyesi

14.936
    524
    113

sprint booster vardı ve araçta jant durumu o zaman neydi hatırlamıyorum 17 18 mi :)
    ama şöyle bişey var ki rodaj dönemi diye tabir edilen dönemde abim ve ben aracı sürekli yüksek devirde tabiri caizse basarak kullandık o yüzden gidişinin biraz daha iyi olmaısnı buna bağlıyorum :) eskilerde motor açmak diye bi olay vardır bu hala etkili bence başta nasıl olursa ona geliyo :)

Sayfayı Paylaş