Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bedava! Leon kırmızı marşbiyel kapağı!

ZGR

Kayıtlı Üye
Orjinal marşbiyel sahiplerinin bir gün arabadan indiklerinde marşbiyel parçasının düştüğünü görünce moralleri elbet bozulmuştur :) hatta servise telefon edip bu kapağın tekinin 55TL oldugunu öğrenince yıkıldıklarına eminim :) bende bugün bizim eski depoyu temizlerken bu parçayı buldum. Bozulan moralleri belki bir nebze düzeltiriz :)

Benim leonlarım kırmızı olduğundan elimdeki parça kırmızı, dileyen farklı renge boyatır. Resimleri ekliyorum. İsteyene kargolayabilirim.

Ekli dosyalar

• image.jpg
    image.jpg
    99.1 KB · Görüntüleme: 69
A

Ekli dosyalar

• image.jpg
    image.jpg
    97.7 KB · Görüntüleme: 38
Kalmadı Macpieli orijinal taktıran artık özgür Fiber çıktı mertlik bozuldu nerde o eskiden kırılmayan kapaklı orijinal plastik macpieller :eek:key:

Geçen yıl istanbul - izmit otobanında aynadan gördüm sizi hızım 140dı.. Baktım uçarak geliyorsunuz ama sağ şeritte müsait değildi..

170e kadar çıktım baktım sağdan geçip gidicektiniz boşluğu bulduğum gibi sağa attım kendimi zaten 170i görünce annem gözleri kapatmıştı :D benim kırmızı ibizayla gidiyorduk o zaman.

O hızda olmamıza rağmen gayet güzel hızlanarak geçip gittiniz. Sonra aracın 1.6 TDI olduğunu öğrendiğimde şok olmuştum.. Sprint booster falan var diye okumuştum yanılmıyorsam :)

Geçen yıl istanbul - izmit otobanında aynadan gördüm sizi hızım 140dı.. Baktım uçarak geliyorsunuz ama sağ şeritte müsait değildi..

170e kadar çıktım baktım sağdan geçip gidicektiniz boşluğu bulduğum gibi sağa attım kendimi zaten 170i görünce annem gözleri kapatmıştı :D benim kırmızı ibizayla gidiyorduk o zaman.

O hızda olmamıza rağmen gayet güzel hızlanarak geçip gittiniz. Sonra aracın 1.6 TDI olduğunu öğrendiğimde şok olmuştum.. Sprint booster falan var diye okumuştum yanılmıyorsam :)

sprint booster vardı ve araçta jant durumu o zaman neydi hatırlamıyorum 17 18 mi :)
ama şöyle bişey var ki rodaj dönemi diye tabir edilen dönemde abim ve ben aracı sürekli yüksek devirde tabiri caizse basarak kullandık o yüzden gidişinin biraz daha iyi olmaısnı buna bağlıyorum :) eskilerde motor açmak diye bi olay vardır bu hala etkili bence başta nasıl olursa ona geliyo :)

Geri
Üst Alt