Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Becerebildiğim kadarıyla :)

eline sağlık plaka hoşmuş mucuk :D

Murat o makınayı kafanda kırarım senın ,olm kac mılyarlık makına aldın 100 lıralık trıpod mu almadın :) onu da gectım gıt 30 lıralık basıtten olanları al kı ben hala onu kullanyorum o makınayı yere koyup foto cekme b daha bu 1 :) netlıkle alakalı buyuk sorun var bu 2,ıso almıs basını gıdıyo cok fazla gren var bazı fotolarda bu 3.Calısmaya baslamalısın artık :)

Murat o makınayı kafanda kırarım senın ,olm kac mılyarlık makına aldın 100 lıralık trıpod mu almadın :) onu da gectım gıt 30 lıralık basıtten olanları al kı ben hala onu kullanyorum o makınayı yere koyup foto cekme b daha bu 1 :) netlıkle alakalı buyuk sorun var bu 2,ıso almıs basını gıdıyo cok fazla gren var bazı fotolarda bu 3.Calısmaya baslamalısın artık :)

kızma abısı yavş yavaş :D:D

can abı trıpodd var :D:D yerde degıl makıne :D 2. si makıne benım degıl enıstemın bende duruyor :D sanırım o yenı makıne alcak bana verme nıyetınde :D bıde abı o aayarlardan anlamıyorumkı :D abı bıde resımler orjınal degıl oynadım resımlerle :D

kazasız belasız bınersın inşallah muratcan..

Geri
Üst Alt