Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bebeğimden Ninniler :)

gokhan_acr

Kayıtlı Üye
Aldığımda Sesi Böyleydi Ne İşlem Görmüştür Bilmiyorum Ama Çok Hoşuma Gidiyor :)

susturucu sokulu galiba yada kople düz boru cok hoş ses

Susuturucular vs.. hepsi takılı katalitik dahil ama ses bu ilginç :)

susturucunun içini boşaltmışta olabilirler yada elyaflarından da kaynaklanabilir , ses güzel tatlı geliyor ama :)

susturucunun içini boşaltmışta olabilirler yada elyaflarından da kaynaklanabilir , ses güzel tatlı geliyor ama :)

aynen öyleymiş sabah muayne için egsoz emisyonu yaptırmaya gidecektim ondan önce egsozcuya ugrayıp bi baktırdım. katta bi sıkıntı yokmuş ama son susturucunun içi boşaltılmış. ölçümde bi sorun çıkarmadı sorun yok böyle devam :)

3 ocaktada muaynemiz var bakalım ne olacak ince yanak lastik 45mm spor yay 3 numara cam filmleri arkada bagıran bi egsoz allah yardımcımız olsun :D

• Beğen
Reaksiyonlar: kfy
muaynede o kadar sesten sorun olacağını sanmıyorum ..
aynen öyleymiş sabah muayne için egsoz emisyonu yaptırmaya gidecektim ondan önce egsozcuya ugrayıp bi baktırdım. katta bi sıkıntı yokmuş ama son susturucunun içi boşaltılmış. ölçümde bi sorun çıkarmadı sorun yok böyle devam :)

3 ocaktada muaynemiz var bakalım ne olacak ince yanak lastik 45mm spor yay 3 numara cam filmleri arkada bagıran bi egsoz allah yardımcımız olsun :D

Sesi çok güzel ama hafif bir titreme var sanırım yada bana öyle geldi canlı sesini duymak gerekir. Muayne de bakan kişiye göre değişir. Genç birisi bakarsa ses hoşuna gider geçirir.

Sesi çok güzel ama hafif bir titreme var sanırım yada bana öyle geldi canlı sesini duymak gerekir. Muayne de bakan kişiye göre değişir. Genç birisi bakarsa ses hoşuna gider geçirir.

evet ufak bi titremem var oda kat dagılmaya başlamış o yüzdenmiş muayne sonrası düz boru yolu gözüktü :)

Geri
Üst Alt