Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Beats by Dr. Dre Solo HD Kulaklık Kırmızı

34SNL71

Kayıtlı Üye
Arkadaslar kulaklık boş durdugundan satıyorum hiçbir sorunu yoktur zaten hiç kullanmadım.Alana şimdiden hayırlı olsun.Fiyatım : 500 tl

[FONT=Times New Roman, serif]High-Tech tasarım, süper bas ve mükemmel ses kalitesi.
[/FONT]​
[FONT=Times New Roman, serif]Güçlü hoparlörler
[/FONT]​
[FONT=Times New Roman, serif]
[/FONT]​

Hayırlı satışlar ne kulaklıkmış 500 tl :) yanlış anlama bilmediğim bir ürün kulaklık diyincede özelliğini bilmediğimden fiyat çok geldi

yurt dışında 200$ güzel pro kulaklık , katlanabilir olma özelliği gayet güzel , hayırlı satışlar

Hayırlı satışlar ne kulaklıkmış 500 tl :) yanlış anlama bilmediğim bir ürün kulaklık diyincede özelliğini bilmediğimden fiyat çok geldi

Abi bende beats studio var 800tl :) prosu var 1000tl.

Bu arada satılan ürün solo ile kiyaslanmasin. Solo hd cidden daha iyidir. Soloda sağ kulaklık bozulma sorunu var. Solo hd de bunu duzeltmislerdi sanırım.

Abi bende beats studio var 800tl :) prosu var 1000tl.

Bu arada satılan ürün solo ile kiyaslanmasin. Solo hd cidden daha iyidir. Soloda sağ kulaklık bozulma sorunu var. Solo hd de bunu duzeltmislerdi sanırım.

ya kusura bakmayın bende yanlıs acmısım ilanı bendekide beats studio solo degildir :)

Geri
Üst Alt