• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Beşiktaş'ta şok gelişme!..

Anarchist

Kayıtlı Üye
İsim
Tarık HİDE
Nereden
Kocaeli
Araç
Diğer
Plaka
41 R 9211
Beko Basketbol Ligi ekiplerinden Beşiktaş Cola Turka, büyük umutlarla transfer ettiği dünyaca ünlü yıldız Allen Iverson'dan gelen haberle sarsıldı.

İsmail Burak Topal'la görüşen Beşiktaş'ın dünyaca yıldızı Allen Iverson, siyah-Beyazlı takımdan ayrıldığını açıkladı.
Beşiktaş'ın kendisine gösterdiği ilgiden dolayı minnettar olduğunu belirten Iverson, "Gerekli açıklamayı önümüzdeki günlerde yapacağım. Bu bir zorunlu ayrılık. Detayları önümüzdeki günlerde açıklayacağım. Kalbim her zaman Beşiktaş'ın başarısı için atacak. Beşiktaş taraftarını çok özleyeceğim" dedi.

Lejyoner

Administrator
İsim
Gökhan
Nereden
İstanbul
Plaka
34 AE 3609
Şaşırmadım:)

schumi

Kayıtlı Üye
İsim
Sezgin
Nereden
Bursa
Araç
Diğer
Plaka
16 FL 485
Böyle bir haber olsa çoktan yayılırdı sitelere..Henüz net bi açıklama görmedim konuyla alakalı...

YCO

Kayıtlı Üye
İsim
Yiğit
Nereden
İstanbul
Plaka
TM2556
teşekkürler.. :)

Logical_Election

Kayıtlı Üye
İsim
Timur YILMAZ
Nereden
İstanbul
Plaka
34 TR 434
Gün içinde bende okudum açıklama daha sonra olcakmış İverson tarafından neden ayrıldıgı vs.

TAYFUNN

Kayıtlı Üye
İsim
TAYFUNN
Nereden
Ankara
dünya yıldızı diye getirdiler en sonunda ellerinden kaçırdılar. :D puhahapuhahapuhaha

Pascal

Kayıtlı Üye
İsim
Ozan Akgül
Nereden
İstanbul
Plaka
34MOD49
böyle dünya yıldızı bir basketbolcunun ben de fazla kalmayacağını düşünüyordum. Tamam basketbolumuz dünya çapında " OYUN" olarak kendini kanıtlamış durumda, oldukça başarılı pozisyondayız. Ama NBA de yıldız olmuş, NBA sallamış bir oyuncunun gelip Türkiye' de futbolun çok gerisinde kalmış bir branşta, reklamı ve vitrini olmayan bir ligde aradığını bulması çok zor.

Gitmesine çok üzülmedim, hatta Türk spor tarihinde bir ilke imza atmanın haklı gururu içerisindeyim

kfy

Administrator
İsim
Cezmi BÜKER
Nereden
İstanbul
Araç
Leon 1.4 TSI FR
dizinde tümör var deniliyor kalması zaten çok zor bu koşullarda

Üst Alt