Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

BCB motor hava filtre kutusu parça kırılması. Yardım...

Valla öylebi anlattınki aracımın büt0n problemini buldum diyebilirim kafayı yetirti bana hava sıcak ışıklara duŕuyorum ve başlıyor rolanti dengesizliği ...teşekkür ederim

Valla öylebi anlattınki aracımın büt0n problemini buldum diyebilirim kafayı yetirti bana hava sıcak ışıklara duŕuyorum ve başlıyor rolanti dengesizliği ...teşekkür ederim
rica ederim ama sana tavsiyem. öncelikle lpg enjektör nozzlelarını (memelerini) 1.8 mm yani standardı ile değiştir. yüksek ihtimalle 2mm şeklinde büyütülmüşdür. aşırı derecede fark ediyo bu şekilde. çünkü meme büüyk olunca sıcak havada da kırık parça yüzünden oksijen miktarı azalmış ama debisi yüksek havayı çekince buna göre de 2mm lik memeden geçen lpg nin de debisi yüksek olduğu için araç zengin karışım ile boğulup kendiliğinden gaz veriyor. vıınnn vınnn vınnn yapıyo hatta stop ediyo. enjektör memelerini küçültmek garanti veriyorumki %70 sorunu azaltabiliyor

Sıfır enjektör taktırdım am onunda büyüttüler galiba

Sıfır enjektör taktırdım am onunda büyüttüler galiba
hayır abicim sıfır enjektör taksınlar ama herşeyi sıfır ve 1.8 mm lik. büyültmesinler. 2mmlik enjektörde var fabrikasyon ama önce bi sor. 2 lik şeklinde büyültmüşlerdir öyleyse 1.8 lik taktır yok 1.8 se üzeri buldur 1.6 lık taktır. kısacası 0.2mm düşürsünler boyutu

kırılan parçanın üstünde parça kodu yazar...yazmıyorsa yardımcı olayım bakayım sistemden dicem ama parçanın tam ne oldugunu görmem lazım şekil ve isim olaraktan yoksa bulmakta zorlanırım :) geçmiş olsun

Benim eski polomda da aynı işe yarayan benzer parça vardı. ben tamamen iptal ettim sıcak hava girişini kestim hiç bir sıkıntı olmadı.

benimde aynı şekilde kapak krılmış durumda kapak tam ortandan kırılmış ben tamir ettim ama bu sefer yay kısmına gelen tırnağını kırdım ve zaman zaman rölanti bende dengesizleişiyor bu parçadan galiba

konu düzenlemeyi bulamadığım için parçanın kodu görünen fotolarını buraya yüklüyorum

şimdi iki şey cıktı..hangisi oldugunu net söylersen parasını da sölerim sıfır orjınal servisteki ücretini :D iki resim cıktı senın aracla ilgili. bcb kodlu motor resimleri bunlar..sana hava filtresi komple lazım... 1 nolu parça
HAVA FİLTRESİ İLE EKLEME PARÇASI Orijinal Parça 036129611AR 249,00 ₺ + KDV 293,82 ₺ @MuRDocK
Ekli dosyayı görüntüle 7641 Ekli dosyayı görüntüle 7642
Hocam nerden bakiyorsunuz parca ve fiyatlarina, bizde bakabiliyor muyuz?

Hocam nerden bakiyorsunuz parca ve fiyatlarina, bizde bakabiliyor muyuz?
etka diye bi program 7 gb yakın bi alan kaplıyor yüklemesi çalıştırması bi dert :D birde o kadar cok hırdavat varki bulmak ayrı bir sıkıntı ayrıca doğru mu değil mi diye muallakta kalıyorsunuz :) ama gerek yok aracın üstündeki civatalar haric her bir ana parçaların üzerinde mutlaka parça kodu yazar.örnek dikiz ayna kapağı mı kırıldı kapağın iç kısmında yazar kodu vs

konu düzenlemeyi bulamadığım için parçanın kodu görünen fotolarını buraya yüklüyorum

parça serial numarasıdır parça kodu değildir.cunku baktığımda öle bi parça gözükmüyor anlıcan tek satılmayan bir malzeme. kodlar genellikle örnek olarak ibiza için 6j444444 diye başlar ya da 6L444444 ana parçalarda harfsiz kod yok

parça serial numarasıdır parça kodu değildir.cunku baktığımda öle bi parça gözükmüyor anlıcan tek satılmayan bir malzeme. kodlar genellikle örnek olarak ibiza için 6j444444 diye başlar ya da 6L444444 ana parçalarda harfsiz kod yok
part serial number deseydin bari abi ya yarı ingiliz yarı türk olmuş o. :D lisanıma dikkat etmedim ama sonuçta demek istediğimi anlamışın işte :D bende biraz araştırdım abi de tek olarak bulamadım ya :( kod olarak yalnızca komple filtre kutusu mevcut çünkü bunda seri numara vermişler

part serial number deseydin bari abi ya yarı ingiliz yarı türk olmuş o. :D lisanıma dikkat etmedim ama sonuçta demek istediğimi anlamışın işte :D bende biraz araştırdım abi de tek olarak bulamadım ya :( kod olarak yalnızca komple filtre kutusu mevcut çünkü bunda seri numara vermişler
vw motorlarına benzeyen bi tarafı olsa vw grubu tek parça satabiliyor.maalesef seat politikası böyle bişi.sol kapı hoporler kapağı kırıldıda parça kodu yazdığı halde temin edemediler döşemeyle birlikte satmaya kalktılar.burası türkiye bazı parçaları bütün olarak satıyolar.çıkmacılarda bulabilirmisin baya bi araştırman lazım...yapılacak bişi göremiyorum alınıp takılacak

Geri
Üst Alt