Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

BBS CH 5x112 Sıfır 5 takım geliyor!

Cihan

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar, BBS CH ye çok talep olduğu için tuningci arkadaşımla görüştüm, ithal edemeyeceğini söyledi. Kendim ithalat ihracatla uğraştığım için arkadaşım için ben getireceğim, yani ben ithal edeceğim. şu anda gelecek olan 5 takım talebe göre devamını isteyeceğiz. 1 tanesi benim zaten:D İsteyen arkadaşlar olursa ilk gelenler yabancıya gitmesin diye haber vereyim dedim. Fiyat 1000 TL. İlgilenen arkadaşlar pm.. Saygılar

fiyatından belli değilmi abi:)

nette 800 e replıkalar var hayırlı olsun

vallaha öyle bi firma yok ben 900 e de rağzıydım ama ha geldi ha gelecek diye 2-3 aydır beni oyalıyorlar

hayırlısı olsun 100 lıra ıcın sorun olmazda dur bakım ya hatta bı ara sıtede konuda acmıstım

Abi var listesinde adamın, gelecek siparişimizle birlikte gelecek diyor, yani onlarda ithal ediyor, 2-3 hafta sonra tekrar ara diyor daha gelmedi diyor 1 ay daha sallıyor, Ankarada 3 firma aynı şeyi yaptı..

Geri
Üst Alt