Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bbs ch 18'

mR'

Kayıtlı Üye
Selamlar...Eski aracımdan dolayı halen siteye gelip arada bi bakıyorum, yazma gereği duydum 5X114,3 bijon aralıklarında ve 18'' ebadında BBS CH Modeli Siyah jant arıyorum...Sıfır öncelikli olmakla beraber temiz 2.el de olabilir...Aklınızda olsun şimdiden teşekkür ederim.:eek:key:

Ekli dosyalar

• bbs.jpg
    bbs.jpg
    57 KB · Görüntüleme: 30
aracınızın satılmış olması veya seat marka araca binmiyor olmanız siteye girmesine engel teşkil etmesin her daim bekleriz.

ama bu 114,3 bijon aralığı varmıymış böylr küsüratlı ilk defa duydum,,,

Bijon aralığı sorma başa bela bi durum volvo ve yeni nesillerde mevcut ne yazıkki...

abi bu konuda sana yardımcı olabiliri. geçen ay megane coupe a aynı renk aynı jantı taktık. [MENTION=7637]Berkay Kuzey[/MENTION]

aracınızın satılmış olması veya seat marka araca binmiyor olmanız siteye girmesine engel teşkil etmesin her daim bekleriz.

ama bu 114,3 bijon aralığı varmıymış böylr küsüratlı ilk defa duydum,,,

Aynen Katılıyorum, Hoşgeldiniz.. Umarım Bu konuda yardımcı olacak arkadaşlar olur.. BBS bu sitede çok işlenen bir konu ama bende ilk defa rast geldim söylediginiz bijon aralıgına.. Kolay Gelsin Arayışınızda

konustuk sagolsun foto beklıyorum....fakat 17 18 bakalım bi karar vermemız gerek :confused:

Geri
Üst Alt