Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

BB699 kaçıncı nazarlık bilemedim!!

scgnbsl

Kayıtlı Üye
sevgili arkadaşlar aracımı alalı 2 yıl oldu hala ilk günkü keyifle biniyorum.ama artık ufak tefek te olsa bu nazarlıklardan dolayı aracımdan resmen soğudum.bizler için böyle bir leon sıradan gelebilir ama karabükte eşi benzeri olmayınca gözler üzerinde ve çok nazara geliyor.2 yılda kendimce bir şeyler de yaptım.en son gecikmeli de olsa cuprali abiden aldığım zenec i taktırdım ama bir kaç eksiklikler vardı.pazar günü onu da halledeyim diye evden çıktım.tam mahalleden ana yola çıkacağım biraz yavaşladım gümmm diye bir ses aracın içerisinde zıpladım resmen.ilk an ne olduğunu anlayamadım şoku atlatıp dikiz aynasına baktığımda arkamda bir araç.vurunca öyle sarsıldım ki tamponda fiber olunca eyvah dedim bizim aslanın arkası dağıldı.hemen indim baktım Allah tan sandığım kadar birşey yoktu.çarpan bayan önündeki araca değilde solundakine bakınca maalesef olan bize oldu.tampon çatladı,bagajı açıp baktığımda tamponun iç kısmındaki korumanın da eğildiğini gördüm.tamponum fiber olmasına rağmen kaskoya plastik aero diye ön arka 4000 tl tampon olarak işletmiştim.tampona değişim verirler mi sizce? .kaskoya işli olduğu için orjinal aero takarlar değil mi bi sıkıntı olmaz.servis uzak olduğu için de auto king e götürmeyi düşünüyorum. onlar nasılsa parçayı getirtip takarlar.
99188079_orginal.jpg
[/URL][/IMG]

99183127_orginal.jpg
[/URL][/IMG]

99180192_orginal.jpg
[/URL][/IMG]

Geçmiş olsun.

HTC One cihazımdan gönderildi

Geçmiş olsun...aracı götürmeye gittiğinde muhakkak yenisi ile değişim istediğini söyle, söyle ki onlarda ekspere değişim için ikna etsinler

Geçmiş olsun kadeşim... nazarlık desek de insanın canı çok sıkılıyor geçekten... kaskodan orjinal aero taktırmaya çalış derim.. tekrar geçmiş olsun...

Geçmiş olsun,o tampon degişir tamir olmaz..Değişim olarakta ruhsatta ne işli ise onu alırsın..

Geçmiş olsun.

HTC One cihazımdan gönderildi

geçmiş olsun, gözü olanın gözü çıksın kardeşim...

teşekkürler..

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

Geçmiş olsun...aracı götürmeye gittiğinde muhakkak yenisi ile değişim istediğini söyle, söyle ki onlarda ekspere değişim için ikna etsinler

teşekkür ederim zaten değişimini istediğimi belirteceğim..

Geçmiş olsun kadeşim... nazarlık desek de insanın canı çok sıkılıyor geçekten... kaskodan orjinal aero taktırmaya çalış derim.. tekrar geçmiş olsun...

sağol abi aynen öyle küçük şeyler ama mide bulandırıyor yine de..

Geçmiş olsun,o tampon degişir tamir olmaz..Değişim olarakta ruhsatta ne işli ise onu alırsın..

sağol abi.kaskoya işletmiştim ama tamponları ön arka aksesuar olarak 4000 tl ekstra diye.o yüzden yine aero tampon vermeleri gerekmez mi?

4000 tl karşılığı tutan tamponu alırsın kardeşim..Artık ister cupra ister aero al:)

Çok Geçmiş olsun kardeşim. Harbiden nazar olmuş. Aklıma bişi takıldı ama. Şimdi bu kazayı senin kasko mu karşılıcak yoksa karşı tarafın sigortası mı ? Senin kasko karşılarsa araçta o kadar hasar kaydı çıkıcak sanırım ? Karşı taraftan yaptırma şansın yok mu ?

Geri
Üst Alt