Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

bazı donanımlar.

mayham85

Kayıtlı Üye
Dönüşe Duyarlı Ön Sis Farları S
Eve Kadar İzleme "Coming Home" Fonksiyonu S

bu iki özelliği kullanamıyorum arkadaşlar.
http://www.seat.com.tr/seat/modeller/leon/techtables/donanim_style.htm
bu adrese göre olması gerekiyor.

sis farlarında şöyle bir sorun var. direksiyonu sağa çevirdiğim zaman sağ yanmıyor ama sola çevirdiğim zaman sol yanıyor. sisleri yaktığım zaman ikiside yanıyor.

ikinci özelliği ise hiç kullanamadım. kitapçıkta da açıklama çok açık şekilde olmamış.

ikinci özelliği nasıl kullanırım. birincisi için ne yapmam gerek?

donanımda belki olmamakla beraber Yunus'um farları "auto"da ya da açık bırakırsan follow me home devreye girer..

auto falan yok yiğitcim :)

makyajlılarda otomatik yanan far yok. ancak bu donanım standart görünüyor. yani olması gerek.

o zaman açık bırak dene kardeşim..

çalıştır aç farları sonra kapat motoru in arabadan bi süre sonra sönmesi lazım..
açtıktan sonra da yanması..

Passat'ta yol bilgisayarında bunun ayarı var ama Leon'da nasıl bilmiyorum valla.

Sis farında bi problem olabilir. Sola çevirirken sol yanıyosa sağa çevirirken de sağ tarafında yanması lazım. Bence onu bi göster servise, belki kablosu filan çıkmıştır, sensörü bozulmuştur...

beceremedim bugün.
olmazsa az sonra inince arayım seni bir deneyeyim.
muhtemelen nasıl olduğunu bilmiorm yada özellik kapalı kaldı unutuldu üretimde.

sis farları konusunda bilgisi olan varmı?

Kullanım klavuzuna baktın mı? Coming leaving home için ben klavuzdan yararlanmıştım. Zamanlayıcı ayarlamak için.

Passat'ta yol bilgisayarında bunun ayarı var ama Leon'da nasıl bilmiyorum valla.

Sis farında bi problem olabilir. Sola çevirirken sol yanıyosa sağa çevirirken de sağ tarafında yanması lazım. Bence onu bi göster servise, belki kablosu filan çıkmıştır, sensörü bozulmuştur...

golfümün gözünü seviim kitapçık ansiklopedi gibiydi çok net ve uzun uzun anlatılıyordu herşey. :(
yol bilgisayarındada vardı herşeyin ayarı bundan nasıl yapılıorki:s

---------- Post added at 21:29 ---------- Previous post was at 21:28 ----------

Kullanım klavuzuna baktın mı? Coming leaving home için ben klavuzdan yararlanmıştım. Zamanlayıcı ayarlamak için.

olmadı akşam üzeri denedim.

sağ sis bi sensör sorun çıkarmış olabilir..
follow me home içinse anlattığımdan başka bi yol yok zaten..
yol bilgisayar ekranları farklı sistemler de farklıysa bilemem..

sislerden dolayı arıza kaydı düşmemiş bu yüzden sistemi ellemediler. dün serviste bağlattım bilgisayara. ancak buradaki servis yeni leonlar konusunda çok tecrübeli değil zira seat satışı olmadığı için burada çok fazla leon yok.

Geri
Üst Alt