Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

bayramlaşalım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
sen yeter ki gel abi ben yanlış anlamış olayım np.. :)

Ben öyle bir şey demedim pazar gününe nöbet yazmışlar ama yapmayacağım dedim :)

Erhan 3 ncü günü için ikitelli de hem bayramlaşma hemde araba müzesi ziyareti başlığı açtık ama görüntüleme sayısı 27 cevap yazısı ise 6 idi o yüzden kapattım konuyu. Bak siteden arkadaşlarımızı askere uğurlamak için 5 aralık cumartesi Cezmi abi gitti uğraştı mekan kapattı ona bile 27 kişi ancak gelirim yazdı. O yüzden hiç şikayet etme maçlarda karşıda yapılıyor ayrıca seni maçlardada göremedik :D

Abi ben müzeyede gelicektim ama 5 gün önceden yazmak istemedim, ne olur ne olmaz diye fasılda da son günleri bekliyodum ki bu yaşta bayram harçlığı alınca para sıkıntısı kalmadı :D

Abi ben basketci adamım halı saha maçı bana gelmiyor, ayrıca ha etiler ha bostancı :D

Bende basket maci oynayıp halı sahaya gittim:) önemli olan mac etmek deilki :D

Bayramlaşalım uyar bu arada benim şuara evde nette problem var foruma dışardan yazıyorum...tabi girdikçe...

yarına program var sanırım, biraz zor gibi ama Allah'tan ümit kesilmez.

E Emrah senin herşeye bir cevabın var anlaşıldı :D

bu emrah böyle abi herşeye bir cevabı var valla :D

Abi şaka bir yana valla durum bu :) Yarında yokum muhtemelen ama 5 aralık kesin gibi :) Halı sahada sen oynuyosan izlemeye gelicem abi bir gün söz :D

Faruk abi yarın geliceksen beni 1-2 gibi arar mısın..
gelememe ihtimalim var..bugün bayramlaştık zaten sohbetine 10dk. da olsa uğrarım en kötü.. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt