Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bayramda Nerdesiniz,,,

REİS38

Kayıtlı Üye
Bakalım SCW üyeleri bayramını nerde geeçirecek,,,

Ben Bayramın 2. günü çocukları annemlere bırakıp hanımla 2 günlük kacamak yapacağız :)

[MENTION=5017]Absolut[/MENTION] el öpmeye gelicenmi :)

herzamanki gibi büyükleri ziyaret mezarlıklar evvvvv

Ben 25 yaşındayım ve kendimi bildim bileli bayramın ilk günü büyüğümüz olan Dedemlerde toplanırız, ikinci günü sözlümü alırım annemin yanına getiririm üçüncü günüde yine sözlümü kaptığım gibi gezmeye gideriz :D
[MENTION=738]REİS38[/MENTION] Gökhan abi aslında en güzelini de sen yapıyon, ah bir evlenebilsekte bizde yapabilsek :D

Ben 25 yaşındayım ve kendimi bildim bileli bayramın ilk günü büyüğümüz olan Dedemlerde toplanırız, ikinci günü sözlümü alırım annemin yanına getiririm üçüncü günüde yine sözlümü kaptığım gibi gezmeye gideriz :D
@REİS38 Gökhan abi aslında en güzelini de sen yapıyon, ah bir evlenebilsekte bizde yapabilsek :D

Bizdede 10 yılda bir ilk oldu genelde bayramda büyüklerle geçirirdik ama bu sene kaçıyoruz,,, :eek:key:

Geri
Üst Alt