Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bayram tatilinde çalışıyormusunuz??

AHMET1907

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar biz bu cumadan başlayarak haftaya Cuma günü tekrar iş başı yapacak şekilde tatil yapıyoruz, sizde durum nasıl?? Kamuda olanlar 9 gün onlar kebap:D:D Ben özel sektörü merak ettim

nee bayram tatilimi?? öle bişey varmı kii :D

sadece 1. gün izin sonra çalışmaya devamm :((

1 eylülde iş başı yapacaktık. Bayram araya girince 5 eylüle sarktı. Yani anlayacağınız tatil tam gaz devammmm...:)

bizde daha karar verılmedı ancak galıba ıs olmayacak mıllet colugu cocugu tatıl yapsınlar bıraz dusuncesıne sahıpler :)

Arkadaşlar biz bu cumadan başlayarak haftaya Cuma günü tekrar iş başı yapacak şekilde tatil yapıyoruz, sizde durum nasıl?? Kamuda olanlar 9 gün onlar kebap:D:D Ben özel sektörü merak ettim

Ben özel sektördeyim Cuma 6 dan sonra Tatil birdahaki Pazartesi iş başı kamu gibi

ahmet im bizim de aynı cuma pazartesi özelde her iş gününün önü arkası tatil ise otom.tatil sayılır..exxonmobil

anasını satayım biz de güya kurumsalım diye isim yapmış yatırım ortaklığında çalışıyoruz. :( biz de bayram kaç gün tatilse o kadar p.tesi yarım gün, cuma iş başı :kizgin:

Bankalar tatilse bizde tatil yaparız.Bilen var mı bankalar çalışıyor mu?

bankalar öğlen dahi çalışıyorsa şansın yok

Geri
Üst Alt