Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

bayii savaşları

Liste fiyatı var fakat bayi kar ediyorsa o fiyata satmak zorunda değil...Bayiler arasında 300-500 okadar oynama yapar belki dahada fazlası...İlden ile bile değişiyor...Bizim amca oğlu Nissan Qashqai İstanbuldan Bursaya göre 1500 tl daha ucuza aldı...

Ben bu hafta içinde alıcam arabamı, yazdıklarınızı okuduktan sonra ürpermedim değil ama ben hakkını aramasını bilen birisiyim. Eğer böyle bir şeyle karşılaşırsam sadece o bayii'ye değil seat'a da dava açarım... Ama yine de kimsenin başına gelsin istemem tabiki...

leon copaplus DSG 52.650 TL şuan +600kusur agra için istiyorlar.

benim bir arkadaşım bir bayide satış danışmanı sıkı bir pazarlık ve diğer bayilerle karşlaştırma yapıp ortalam 3 bin tl kadar indirim alınabileceğini söylüyor ve kendiside bu şekilde indirim yapıp arac satıyor

Ben aracımı İzmir Mbu dan aldım.Aracın boya ekspertiz dosyasını gösterdiler hangi noktalarda ne kalınlıkta boya var diye.Bu formu bayi saklıyor butun bayilerin bunu yapması gerekir çünkü bu Doğuş Oto nun uygulaması.Ben içim rahat olsun diye tanıdık birinden mikrometre getirttim ve kendim boya kalınlığını ölçtüm.Rapordakine uyuyordu sorun yok o zaman dedim.Taşıma sırasında çizilen boyanan vs aracı bayi müşteriye hasarsız diye satamaz.Hasarı bildirip buna karşılık indirimide yansıtır müşteriye.

Ben aracımı İzmir Mbu dan aldım.Aracın boya ekspertiz dosyasını gösterdiler hangi noktalarda ne kalınlıkta boya var diye.Bu formu bayi saklıyor butun bayilerin bunu yapması gerekir çünkü bu Doğuş Oto nun uygulaması.Ben içim rahat olsun diye tanıdık birinden mikrometre getirttim ve kendim boya kalınlığını ölçtüm.Rapordakine uyuyordu sorun yok o zaman dedim.Taşıma sırasında çizilen boyanan vs aracı bayi müşteriye hasarsız diye satamaz.Hasarı bildirip buna karşılık indirimide yansıtır müşteriye.

Dogrusuda Budur :eek:key:

Geri
Üst Alt