Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

bayiden sabah alacağım tavsiyeniz olacak bi konu var mı? 10.07.2010 saat:10 da...

ben istanbulda değilim geldiğimde birebir tanışiırız bayiye gittiğinde adımı ver eğer gerçekten yardım almak istiyorsan sana gereken herşeyin 2 katını yaparlar burada olsam kesin gelir orada olurdum zaten dibinde oturuyorum

ben istanbulda değilim geldiğimde birebir tanışiırız bayiye gittiğinde adımı ver eğer gerçekten yardım almak istiyorsan sana gereken herşeyin 2 katını yaparlar burada olsam kesin gelir orada olurdum zaten dibinde oturuyorum

senden ricam orayı arayıp tel ile konuşurmusun sabah gelicek almaya murat gündoğdu ilgilenirseniz diye...

hemen cepten arıyorum önder beyi cumartesi izinliyse eğer özgürle konuşuyorum teslimatçı esmer uzun boylu bir arkadaş var onada bilgi veriyorum plakaları plakalıklımı istiyorsun yoksa yapıştırma mı

hemen cepten arıyorum önder beyi cumartesi izinliyse eğer özgürle konuşuyorum teslimatçı esmer uzun boylu bir arkadaş var onada bilgi veriyorum plakaları plakalıklımı istiyorsun yoksa yapıştırma mı

sen hangisini tavsiye edersin

eğer özel plaka değilse ilerde app bastırı ozaman yapıştırırın

ozaman plakalıklarla bile takmasınlar delik olasın tamponda hiç
namazdan yeni gelmiş yemekteler şimdi birazdan arıyorum

ozaman plakalıklarla bile takmasınlar delik olasın tamponda hiç
namazdan yeni gelmiş yemekteler şimdi birazdan arıyorum

Allah kabul etsin...afiyet olsun...tamam top sende... aracın yaşam mahallinde ve direksiyondaki tuşların işlevselliğini kontrol ederlerse çok sevinirim süpriz yaşamim:) tşk.

Geri
Üst Alt