Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

bayiden sabah alacağım tavsiyeniz olacak bi konu var mı? 10.07.2010 saat:10 da...

Arabanı teslim alırken önder beye selamımı söyle ayrıca
çağlar nasıl bir araba siparişi verdi burda ondan varmış de
arabayı görebilirmiyim de ilk defa bugün akşam geliyor araç

içi aynı sadece müzik sistemi dokunmatik vw grubu navigasyonlu müzik sistemi
ısıtmalı deri koltuk sunroof dizel 7 ileri dsg f1 şanzıman dizel 210 beygir canavar orda numune gelmiş emrullah bey için
aynısı gelecek 4 adet

görürsem sölerim

Sana gereken cevap verildiği için

selam söyle dedim oradaki arabaya da bir göz at
söyle şimdi iç kısımları böyle olacakmış dönüştürmemiz nasıl olur diye ama sen galiba anlayamadın
senin iyiliğine sen bilirsin konunun akıbeti daha fazla olamaz zaten

Sana gereken cevap verildiği için

selam söyle dedim oradaki arabaya da bir göz at
söyle şimdi iç kısımları böyle olacakmış dönüştürmemiz nasıl olur diye ama sen galiba anlayamadın
senin iyiliğine sen bilirsin konunun akıbeti daha fazla olamaz zaten

sende bi konu aç senin aracınıda orda konuşalım...

Konu açmak istesem açarım sana sormama gerek veya önerine gerek yok aracı aldığın yer benim çok yakından tanıdığım kişiler selam söyleyerek sana belki extra hediyeler verirler bilgilendirirler demek istedim sen beni tanımadığın için algılayamıyorsun

TR kullanma klavuzu,
Küllük,
İlk yardım seti,
Paspas

Konu açmak istesem açarım sana sormama gerek veya önerine gerek yok aracı aldığın yer benim çok yakından tanıdığım kişiler selam söyleyerek sana belki extra hediyeler verirler bilgilendirirler demek istedim sen beni tanımadığın için algılayamıyorsun

belkide sen haklısındır...algılayamıyorum...sende gel o halde beraber alalım aracı kahve içer muhabbet ederiz...

Geri
Üst Alt