Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bayanları Anlamak....

Ya bilal Abi ADAMSINNNNNNNNNNNN !!! O kadar güzel açıklamışsınki :D valla pes diyorum yani :D pes pes pes nokta atışı olmuş bu sözler bir de bayanlara ait bir özellik var

Tüm bayanlar biz erkekler maç izlerken önemli bir pozisyonda ya da gol esnasında ekranın önüne geçmeyi nasıl başarıyorlar:D bu da onlara özgü bir özellik olsa gerek :D

Evet Bayanlar Kabül Edin :D BİZ ERKEKLER ULAŞILMAZ İNSANLARIZ :D

Bir bayan ağlarken ona alışverişe çıkalım derseniz kesinlik le ağlamayı keser kucağına atlar sarılır ve seni çok seviyorum aşkım der :D kesin çözüm :D

Bilal çok güldüm telefon konuşmasına...
ama arkadaşlar biraz fazla abartıyorsunuz bizim yaptıklarımızı...
Tamam bazen abartıyor olabiliriz bizde ama sizde sütten çıkmış ak kaşık değilsiniz Can :)
Tuba'ya da kesinlikle katılıyorum siz bide annelerinize sorun bakalım onlar neler neler söyleyecek :)

Siz bizim ne dediğimize değil aslında ne demek istediğimize kulak verin :)

Özlem abla sen normalde de bizi yan yana gör stand up parası ödemezsin :)

Ya bilal Abi ADAMSINNNNNNNNNNNN !!! O kadar güzel açıklamışsınki :D valla pes diyorum yani :D pes pes pes nokta atışı olmuş bu sözler bir de bayanlara ait bir özellik var

Tüm bayanlar biz erkekler maç izlerken önemli bir pozisyonda ya da gol esnasında ekranın önüne geçmeyi nasıl başarıyorlar:D bu da onlara özgü bir özellik olsa gerek :D

Evet Bayanlar Kabül Edin :D BİZ ERKEKLER ULAŞILMAZ İNSANLARIZ :D

ulaşılmaz mı??komiksin bence puhaha

Demekki hem ulaşılmaz hem de komiğiz :D

Şaka bir yana ne sizler olmadan biz ne bizler olmadan siz oluyorsunuz :) böyle gelmiş böyle gidiyor bu dünya eşler sevgililer birbirlerine takılmadan geçinemezler zaten bu tatlı kızışmalar olmalıki tadı çıkmalı Her iki cinsiyetinde birbirine ihtiyacı var çünkü :)

Ne diyim Allah'ım Herkesi Mutlu Etsin
The End

Şaka bir yana ne sizler olmadan biz ne bizler olmadan siz oluyorsunuz :) böyle gelmiş böyle gidiyor bu dünya eşler sevgililer birbirlerine takılmadan geçinemezler zaten bu tatlı kızışmalar olmalıki tadı çıkmalı Her iki cinsiyetinde birbirine ihtiyacı var çünkü :)

The End

2 konuyuda böyle bağlıyalım..olmaz tabii bizsiz o yüzden şikayet yok..getir şu hatunu da tanışalım hem en yakın org.da onunla da dertleşiriz hem biraz :hosgeldin:

The End

Evettt işte özetle bu hayatı birlikte paylaşıyoruz takılmalar,şakalarşmalar,kavgalar,küsmeler,sonra gönül alıp barışmalar bizler için bunlar hayatın yön verişleri inş.lahh herkes hak ettiğinin en iyisini yaşar Mutluluk yakanızı bırakmasınnnn :eek:key:

2 konuyuda böyle bağlıyalım..olmaz tabii bizsiz o yüzden şikayet yok..getir şu hatunu da tanışalım hem en yakın org.da onunla da dertleşiriz hem biraz :hosgeldin:

ahh be tuba abla bende çok istiyorum da annesi bırakmıyor ki :( umut'un bi lafı vardı Hükümet Ana diye işte aynen öyle Bu pazar 1 saat zor oturabildik sen düşün....

Geri
Üst Alt