Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bayanları Anlamak....

Bencede :D en az 20.000 $ deseler satılır valla :D

çok zor bu işler:)
Bir kadın eğer kavga etmeye niyetli ise ve huysuzsa ne yaparsan yap nası davranırsan davran kavga kaçınılmazdır edilicek yani çaresi yok sonrasında da suçlu kesinlikle o olmuo:)

:D sıçtım desene :D yol yakınken :D kaçsam mı ben ya daha iki yıl var gerçe ama iki yıla kadar ne olur bilemem olmadı kaçırırım :D:D:D

Zaten eşinle evlenmiyorsun ki sırf ailesinle de evleniyorsun resmen O yüzden gidicen rusyaya alıcan anasının koynundan gelicen ne kayınvalide ne kayınbaba derdi var:D

Al andık aradı ve işte kadınların bu kısmını anlamıyorum kesin kesinnn anlamıyorum görüşme birebir aynı.

Bilal- Efendim aşkım.
eşi - niye açmıyosun telefonu 2 saattir arıyorum

Bilal - Aşkım ilk defa arıyosun.
Eşi - Neyse neee aç erkenden.

Bilal - Tamam canım hadi söyle ne var
Eşi - Yok bişey illa bişeymi olcak sesini duyim dedim (bilal durumda yermi tabi ki hayır kesin bişi var)

Bilal - Saol aşkım
Eşi: Eee napıosun

Bilal - Çalışıyorum aşkım
Eşi - hımm napıosun

Bilal - Az önce cevapladım
Eşi - yaa aşkım zeynep tavk göğsü yapmış (baldız) akşam annemlere gidermiyiz.

Bilal - Tamam canım gideriz.
eşi - tamam sen beni evden alırsın

Bilal - Tamam aşkım alırım akşam geçerken.
Eşi - yaa ben burdan şişliye mi gitsem işim var orda neyse yok sen al beni hava soğuk ama benim işim vardı şişlide koçtaşa gidicem bu arada meyve sepeti indirime girmiş mutfağa yeni avize almayı düşünüyorum.
Bilal - aşkım bi karar ver napıcan
Eşi - hava soğuk hava ne bilim ben şimdi burdan 2 vesait yapılmaz ki sen al beni burdan gidersek geç olurmu acaba ama üstümüde değiştirmem lazım napsam canımmm

Sonuç- Bilal dayanamaz aşkım ben seni evden alırımmmmmmmm byeee....

dııtt dıttt dıttt dıttttt.........

heyy alooo bu konu çok başıboş bayansız kalmışş:mad:biz sizin ne kahırlarınızı çekiyoruz..bu kadar söylenmiyoruz..:eek:sayıyım dicem ama site çökücek sayfalar yetmicek..o yüzden kıymet bilin söyleneceğinize..
can cım babana sorarken bide annene sor bakalım 50 sene de neler çektiğini diyorum ..kendinizi çok kolay kahırsız ,normal varlıklar mı sanıyorsunuz..kaynana mevzuuna gelince o da şans işi ..sana da öylesi denk gelmiş..
benim annem eşimi benden çok kollayıp ilgileniyor valla::eek::eek:

Al andık aradı ve işte kadınların bu kısmını anlamıyorum kesin kesinnn anlamıyorum görüşme birebir aynı.

Bilal- Efendim aşkım.
eşi - niye açmıyosun telefonu 2 saattir arıyorum

Bilal - Aşkım ilk defa arıyosun.
Eşi - Neyse neee aç erkenden.

Bilal - Tamam canım hadi söyle ne var
Eşi - Yok bişey illa bişeymi olcak sesini duyim dedim (bilal durumda yermi tabi ki hayır kesin bişi var)

Bilal - Saol aşkım
Eşi: Eee napıosun

Bilal - Çalışıyorum aşkım
Eşi - hımm napıosun

Bilal - Az önce cevapladım
Eşi - yaa aşkım zeynep tavk göğsü yapmış (baldız) akşam annemlere gidermiyiz.

Bilal - Tamam canım gideriz.
eşi - tamam sen beni evden alırsın

Bilal - Tamam aşkım alırım akşam geçerken.
Eşi - yaa ben burdan şişliye mi gitsem işim var orda neyse yok sen al beni hava soğuk ama benim işim vardı şişlide koçtaşa gidicem bu arada meyve sepeti indirime girmiş mutfağa yeni avize almayı düşünüyorum.
Bilal - aşkım bi karar ver napıcan
Eşi - hava soğuk hava ne bilim ben şimdi burdan 2 vesait yapılmaz ki sen al beni burdan gidersek geç olurmu acaba ama üstümüde değiştirmem lazım napsam canımmm

Sonuç- Bilal dayanamaz aşkım ben seni evden alırımmmmmmmm byeee....

dııtt dıttt dıttt dıttttt.........

Ben Boşuna yazmadım :D abi Sıkıyosa Götürme :D Annesine :D yemin ederim battaniyeyle yastığı verip paketler salona :D

heyy alooo bu konu çok başıboş bayansız kalmışş:mad:biz sizin ne kahırlarınızı çekiyoruz..bu kadar söylenmiyoruz..:eek:sayıyım dicem ama site çökücek sayfalar yetmicek..o yüzden kıymet bilin söyleneceğinize..
can cım babana sorarken bide annene sor bakalım 50 sene de neler çektiğini diyorum ..kendinizi çok kolay kahırsız ,normal varlıklar mı sanıyorsunuz..kaynana mevzuuna gelince o da şans işi ..sana da öylesi denk gelmiş..
benim annem eşimi benden çok kollayıp ilgileniyor valla::eek::eek:

Ama babama hak veriyorum :D Tuba abla yanlış anlama yani :D bilmiyorum değişik bir yapınız var anınız anınızı tutmuyor Anne olayına gelince kadının kızını alıcam ya o yüzden modlara girdi sanırım ama köprüden geçmem lazım dayı diyeceğim belirli bir süre daha :D

Valla can evlilik ile flört ap ayrııı flörtlüğün tadını çıkar evlenince niye öle diosun abi diye anlarsın :)

:D sanırım doğru söylüyorsun ben evlenmiyorum abi vaz geçtim :D

bence "erkekleri anlamak" die bir konu açma vakti gelmiş bayanlar :) herkes eteğindekileri döksün

ya durun beni de caydıracaksınız yüzüğü sağdan çıkarıp sola takmama 3-4 ay kaldı yapmayın böyle :D

Geri
Üst Alt