Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bayanlara trafİkte ne kadar anlayiŞliyiz

Kadın erkek diye ayırmamalıyız bence ne erkeklerde görüyoruz nasıl kullandığını fakat sonuçta herkes şöför olarak doğmuyor ,herks keyfindende araba kullanmıyor, elimden geldiği kadar sakin ve saygılı olmaya çalışıyorum

bayanlar heyacanlarından dolayı her an hatayapmaya müsait olduklarından mümkün oldukca uzak durmaya çalışırım.

çok iyi araç kullanan bayanlarımızda var tabiki onlar bazı erkeklerdende güzel araç kullanıyorlar.

2 sene önce cevizlibağda trafik var en sağ şeritten yavaş yavaş gidiyorum emniyet şeridine minibüs girdi sıkıştırdı solumda da bi bayan araçlar hafif ilerlemeye başlarken ben sıkıştığım için kımıldamadım bile soldaki bayan nasıl becerdi bilmiyorum ama benim ön tamponu arka tekeriyle indirdi aşağı :D yarım metre ilerlemeden durdu ve indi arabadan polis geldi ve ben bişey yapmadım dedi :) poliste o karanlıkta bayanın arka teker civarına baktı bu arabada çizik yok bu yapmamış dedi :) bende o zaman niye durup arabadan indi dedik ama nafile

o gün bugündür kimseye yol vermiyorum :)) başbakan olsa bile :)

Yaklaşık 2 ay önce şile- ağva yolunda (köy yolu, bilirsiniz.Keskin virajlı ve rampalı kah düzlük bir yol) 5.20d 2010 model bir bmw beni durmadan sıkıştırıyordu. Bende fazla önemsemedim ilk başlarda. Yolunu kapadım yanlış birşey yapmasın diye:eek:key: beni keskin bir virajda hatalı bir şekilde sollamayı düşündü ki Tabi ben bunu önceden akıl edip yapmış olduğum frenaj sayesinde mutlak bir kazayı önledim.. O sırada ne göreyim. Şöför genç bir kız. Gecerkende arabadikilerle birlikte bana bakıp sırıtıyorlar. Yanında bir erkek ve arkada da arkadaşları. İşte o noktadan sonra ne yaptığımı bilmiyorum. İnanır mısınız kız onu sıkıştırmalarıma dayanamayıp kendini köyün içine zor attı. Kahvenin önüne öyle bir girdi ki kahvenin dışında olan köyüm insanları bmw nin yaptığı keskin frenden sonra (toz-duman hele o sıcakta) ayağa kalkıp resmen kaçıverdiler. Ben buraya kadar görebildim .
Sen kimsin ki, hangi akla hizmet uyuyan aslanı uyandırmak istiyorsun. İşte o an anladım ki bocanegra gerçekten muteşem bir makina!!
Kadınların da cesareti herzaman çevredeki insanlardan aldığını tekrar teyit ettim...

Bir elinde cep telefonuyla araba kullanmadığı sürece kendimi bile şaşırtacak kadar anlayışlıyımdır. Genelde yol veririm hiç kornaya basmadan selektör yapmadan uzun süre park etmesini beklerim yardımcı olurum. Fakat cep telefonu benim bam telim galiba.

Geri
Üst Alt