Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

bayan yüzünden kaza yaptım

Bence en az sende o bayan kadar suçlusun, Şu günümüzde, bu trafik sıkışıklığında muayenesiz araca binme cesaretini gösterdiğin için. Ya Allah korusun, bir yayaya çarpsan, yada yaralanmalı kaza falan olsa, yada sen suçlu olsan. Yani her durumda; benim işim acil, haydi herkes yoluna diyemezsin Değilmi güzel kardeşim.

Önce biz eksiksiz olacağız ki karşımızdakini yermeye hakkımız olsun, Özetle kaçamak Güreşmemek lazım...:)

Geçmiş olsun umarım büyük bişey yoktur..

Sağolun fazla bişey yok küçük bi göçük ufak tefek çizik

Bence en az sende o bayan kadar suçlusun, Şu günümüzde, bu trafik sıkışıklığında muayenesiz araca binme cesaretini gösterdiğin için. Ya Allah korusun, bir yayaya çarpsan, yada yaralanmalı kaza falan olsa, yada sen suçlu olsan. Yani her durumda; benim işim acil, haydi herkes yoluna diyemezsin Değilmi güzel kardeşim.
Önce biz eksiksiz olacağız ki karşımızdakini yermeye hakkımız olsun, Özetle kaçamak Güreşmemek lazım...:)
Çok haklısın abi bu ara çok yoğunum o yüzden yaptıramadım muayeneyi

Geçmiş olsun...Kadın arabanı pert etse,muayene yok diye gideceksin yani...

Sağolun yok okadarda değil :) fazla bişe olmadığı için devam ettim öyle bişe söz konusu olsaydı aracın sıfır ücretini alırdım

Geri
Üst Alt