Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

bayan sürücülere DİKKAT

yakışır kardeşime...sen istersinde olmazmı bilal düşünsün:)

estağfurullah :D Bilal'de bizi banlasın demi :D

Bu arada sizlere samimi söylüyorum çoğu zaman önde giden aracın, yada karşıdan gelen aracın şoförlerinin bayan olduğunu çok rahat anlayabiliyorum. Kesin bayan kullanıyordur ne zaman dersem hep bayan oluyor bu onlara has bir özellik olsa gerek :D

Çok güzel kullananlarda var, ama onlarda onların arasında kaynıyor tabi. Bu arada geçmiş olsun kaza için. :(

ne bayanlar var makas atan

geçmiş olsun genellemek doğru değil ama en az %70'i çok tehlikeli hareketlerde bulunabiliyo..dün minibüs caddesinde aniden önüme kırdı bişilerden kaçmak için, frene bastım araba yeni yıkanmıştı diskler buz gibiydi ben çarptım sandım ama herhalde 1 parmak falan kalmıştı belki de daha az..30sn. sonra yine benzer bişi yapınca ben de uzun uzun kornaya basarak ve el kol hareketiyle ona karşı olan bütün sinirimi belli ettim sonunda dayanamayarak..

geçmiş olsun genellemek doğru değil ama en az %70'i çok tehlikeli hareketlerde bulunabiliyo..dün minibüs caddesinde aniden önüme kırdı bişilerden kaçmak için, frene bastım araba yeni yıkanmıştı diskler buz gibiydi ben çarptım sandım ama herhalde 1 parmak falan kalmıştı belki de daha az..30sn. sonra yine benzer bişi yapınca ben de uzun uzun kornaya basarak ve el kol hareketiyle ona karşı olan bütün sinirimi belli ettim sonunda dayanamayarak..

kaba adam seni :D:D:D Yiğit Kabasakal:p

:D

sorma Faruk abim berbere de gitmedim 2 hafta oldu harbiden kaba sakal oldum..
yarın normale döncem sabahtan.. :D :D

Genelleme yapmak yanlış tabi fakat yolda gördüğüm bayanların %85 araçlarında aynaları bir tek makyaj yapmak için kullandığına şahit oldum hatta arabada makyaj yaparken öndeki araca vurduğuna! çok başarılı bayanlar var ama bu işi gerçekten beceremeyen bayan da çok! bide becerikli yada beceriksiz bayanları sıkıştıran -Ayı- çok!!!

Geçmiş olsun...

Geçen pazar günü bir kaza gördüm hava yağmurluydu,trafik ışıklarında olmuş...3 bayan 3 erkek nasılda denk gelmişler,ama nası ağız kavgası ediyolardı..bayanlar suçlu arkadan çarpmışlar,elemanlara kaynıyolardı valla ne varsa :D

Geri
Üst Alt