Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bass icin cozum

Baho61

Kayıtlı Üye
Bagajda ki kutulu bas cok yer kaplıyor cok yuksek sesle muzik dünlemem aslinda dısarıyı ahatsız etmem ama iceride dort dortluk olsun isterim bass vazgecilmezim ama bagaji komple kapatıyor bu yuZden farkli sorunlar cıkıyor resimdeki gibi yapsak ne derce calişir sistem kutudaki gibi verim alamayız ama hepten de olur mu bas bosuna pandizotu kesmiş olurmuyum

Ekli dosyalar

• IMG_0445.JPG
    IMG_0445.JPG
    421.9 KB · Görüntüleme: 46
Hocam tatmin edermi bilmiyorum ama slim bass alabilirsin yerden kazanırsın. Pandizot kestırmeden ziyade alacağın ses kabin ile aynı yönde olmayacağından pek tavsiye etmem.

Hocam tatmin edermi bilmiyorum ama slim bass alabilirsin yerden kazanırsın. Pandizot kestırmeden ziyade alacağın ses kabin ile aynı yönde olmayacağından pek tavsiye etmem.
Ses seviyesi az dusse sorun olmaz hic bas vermez die korkum var okadar gum gum vurmasın yarı yarıya dusse yeter bagaj bos olsun yeterki slim bile olmasın deneyen var mi acaba

Ses seviyesi az dusse sorun olmaz hic bas vermez die korkum var okadar gum gum vurmasın yarı yarıya dusse yeter bagaj bos olsun yeterki slim bile olmasın deneyen var mi acaba
Ben slim kullanıyorum çok da ter kaplamıyor ses de gayet başarılı
Değil mi @AdeM59

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alpine swe 815 kullanıyorum, 20cm 2x2ohm 100w rms, tavsiye ederim...

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ben bası pandizota yerlestrmeyi dusunuyorum yapan olduysa onun yorumlarina ihtiyacım var % 50 performans kaybi yasasa razıyım cok ses yapıyor zaten okadar gerek yok yarısı yeter dusuncesindeyim :)

bir kutu bas gibi tok bass bekleme, bass kaybı yaşarsın ama emin ol seni tatmin eder. arkadaşa yaptırdık, gayet güzel bir ses elde ettik. gerçi seçeceğin bass ve amfi çok önemli. son söz olarak oraya bass alacaksan koruma yaptırmanı tavsiye ederim.

bir kutu bas gibi tok bass bekleme, bass kaybı yaşarsın ama emin ol seni tatmin eder. arkadaşa yaptırdık, gayet güzel bir ses elde ettik. gerçi seçeceğin bass ve amfi çok önemli. son söz olarak oraya bass alacaksan koruma yaptırmanı tavsiye ederim.
Kutulu bas var amfi var sadece kutusundan sokucem bası pandızotu kesıp takıcam performans yarı yarıya dussede yeter benim icin sonucta bagajda kapalı kutu olucak onun icin

Geri
Üst Alt