Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Baskı Balata

wilcomme

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba,

İlk arabamı aldım, 2006 model Seat Ibiza 1.4 Elegance.

Debriyaj kavraması çok yukarıda baskı balata değiştirmen gerekiyor dedi arkadaşlar.

Ama dediğim gibi ilk arabam ve pek anlamıyorum bu işlerden. Bir de tanıdığım servis veya tamirci de yok.

İstanbul Avrupa yakasında nereye gidebilirim. Birde fiyat hakkında bilginiz var mı?

Kardeşim semnt neresi yardımcı olalım

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sefaköyde var tamircimiz tanıdık kardeşim istersen yönlendirebilirim

Sent from my iPhone using Tapatalk

Arkadaşlar merhaba,

İlk arabamı aldım, 2006 model Seat Ibiza 1.4 Elegance.

Debriyaj kavraması çok yukarıda baskı balata değiştirmen gerekiyor dedi arkadaşlar.

Ama dediğim gibi ilk arabam ve pek anlamıyorum bu işlerden. Bir de tanıdığım servis veya tamirci de yok.

İstanbul Avrupa yakasında nereye gidebilirim. Birde fiyat hakkında bilginiz var mı?
Hallederiz

Hallederiz ama nası abi :) Nerede yeriniz?

Telefonunuz ve adresiniz.
Ben zeytinburnundayim..2006 leon um var ve serviste bana 1650tl hesap cikarmislardi.disk baski balata vs. Uzman arkadaslarin yaninda 700 yaptirmistim..bulusup hallederiz müsait bi zamanda..

Benim araçtada Yukardaydı aldığımda bi süre sonra değiştirdim değiştikten sonra ortalardaydı bir süre sonra tekrar yukarı çekti kendini ayarda yapılamıyormuş.
Standart bilgilerle bitikmi değilmi diye test edin derim bizim araçlarda kavrama baya yukarıda :)

Geri
Üst Alt