Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Baski balata

300 - 400 tl civarı özel servisten verdikleri fiyat, ben aksaray dan il aksaray tabii aldım bu fiyatı...
söylediniz fiyat çok iyi ama bu fıyatlara düzgün bir işçilik olcagını sanmıyorum. 500 den aşşa yapan yer yok özel servis olarak

triger ve baskı balayta işi önemli bence mümkünse servis yoksada güvenebileceğiniz bir özel servise gidin özelde 400-500 tl gibi halledersiniz....

bu gün araştırdım özel serviste 480 yetkili serviste 800-900 tl arası arada uçurum var bir de bu araca garanti bittiğinden beridir bakan bir yer var onu arayacağım bakalım

Arkadaşlar ben bu baskı balata işini hallettim bunun yanındada 10000 bakımı yaptırdım yaptırdığım ustada araba garantiden çıktıktan sonra tüm bakımlarını yapan usta fakat tüm bunları yaptırdıktan sonra benim aracın yakıt miktarı arttı ustaya sordum getir bakalım dedi makineye bağladı makine sorun yok gösteriyor 1 depo ile 630-640 km yaparken simdi 580 e düştü trip 2 de ortalamam 7,9-8 iken simdi 8,8-8,9 lara çıktı sizce nereden kaynaklanır bu artış ustada makineye göre bir şey yok dedi

Benzin fiyat artışlarından da kaynaklanabilir..

fark etmezki ben toplam gittiğim km yada 100 km deki tüketime bakıyorum kilometrede ne yakıyor diye hesaplasam senin hesap doğru olur

Geri
Üst Alt