Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Baskı Balata değişimi ücreti .

Akrabam 2001 model benzinli opel astrasinin baski balatasini 900 e yaptirdi 1 ay önce. Yani fiyatlar bu şkildedir aşagi yukarı bence.

SCW uygulaması. Sakarya-Trabzon

Istanbul pendık sanayıde sureklı gıttıgım usta yaptı,fakat dızel yada benzın farkedermı bılemem sonucta motor farklı sormam gereklı.
seat araçlar ile arası iyi ise ustayı tavsiye edelim anadolu yakasına pendik maltepe tarafında çok aktif üyemiz var

Belkıde ama baskı balata fıyatı sureklı degısıyor dıye bılıyorum luk marka 440 tl ıstemıslerdı almamıstım dıger hafta 380 lıraya aldım fakat aracıma uymadı Sachz ıle degıstırdım 40 lırada para ustu aldım Sachz gercekten mukemmel bır surus saglıyor acıkca soyleyebılırım,ustam ıse 250 lıra ıstedı belkıde tanıdık dıyedır bılemıyorum fakat sorun yasamadım aracımda.

Bundan bir iki hafa önce yetkili servis bana da debriyajın sertleşmiş baskı balata değişmesi gerekir demişti. Fiyat olarak da sanırım 1500 civarlarında verdi ama tam emin değilim.
tabi ben değiştirmedim, bence daha vakti var.

hızlanması nasıl mesela 5. vıtes 3000 devırde standart kullanımda hızın ne oluyor ayrıca tıtremeyı rolantı dusuklugude yapabılır dıye dusunuyorum.

hızlanması nasıl mesela 5. vıtes 3000 devırde standart kullanımda hızın ne oluyor ayrıca tıtremeyı rolantı dusuklugude yapabılır dıye dusunuyorum.
Hizlanma guzel o konuda sikintim yok 5. Vites 3000 devirde 120 130 civarinda geziyor. Rolanti duzgun ama kalkista illaki gaz vermem gerekiyor. Ya onceki debriyaj degisimde orginal takilmadigindan dolayi yapiyor olabilir.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Genelde mevzu şöyle oluyor, usta diyorki ben şanzımanı indiremem, dönüyor yan dükkandaki herife şanzımanı söktryor,ona veriyorsun bi 350-400 parçalar çok pahalı değil 300-400 baskı setine vermiş olsan 150-200 de işçiliği yapan usta alıyor, normali taş çatlasın 800-900 liradır.

Geri
Üst Alt